Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Normális egy házasságban,...

Normális egy házasságban, hogy a nő elvetesse az első gyerekét mert a férfi még nem készült fel rá?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 20:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 anonim ***** válasza:
66%
mondjuk egyvalamit hallottam: a óvszer állítólag csökkenti a makkrákot.
2016. nov. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 anonim válasza:
21%
Azt mondják a nő akkor válik anyává mikor megfogant,hiszen a gyerek az első pillanattól benne él. A férfi akkor amikor megszületik a gyerek. Nekem 2 is van és van ebben igazság. Én azóta vagyok szerelmes a lányomba mióta először a kezembe adták,pedig baromi ronda volt 5 percesen. (Hál' istennek megszépült hamar :) ) Szerintem beszélgess el vele miért érzi úgy, hogy nem felkészült? Lehet, hogy csak fél. Az nem fog elmúlni. Karrier? Az sem. Ha úgy érzi,hogy még nem nőtt fel a feladathoz,az úgyis csak menet közben fog megtörténni! A gyerek nevelés nem olimpia! Az sem mindegy,hogy egy gyerek elvetetésénél mindig ott a kockázat,hogy neked ne lehessen több! Én ezt nem kockáztatnám!
2016. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/134 anonim ***** válasza:
66%

30#: "Ahol ez a szempont nincs meg, nem kell házasságot kötni. "Kedves lány, vagy fiú, de nehogymár gyermekünk legyen!" Vannak ilyen kapcsolatok, mindenki élt már ilyenben, de nehogymár házasságnak nevezzük. És fordítva"

A házasság leginkább egy SZERZŐDÉS. Elsősorban ANYAGI, és csak másodsorban emocionális közösség (bár nyilvánvalóan ma már legtöbb esetben azzal kezdődik). Mindkét nemből vannak (ahogy elnézem, egyre többen), akik egyáltalán nem akarnak gyereket.

2016. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/134 anonim ***** válasza:
28%

Nem normalis.

Soha nem mennek abortuszra, a mi csaladunkban ez nem opcio. Szerencsere jo ferjem van, nem egy onzo kisfiu.

2016. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 anonim ***** válasza:
59%

Látod #34, nálunk akkor lenne gyerek, ha MINDKETTEN azt szeretnénk... mert nekem tényleg jó a párom, nem egy önző kislány, aki lazán tönkretenné a párja életét azért, mert nem tud dirigálni a babázhatnékjának... képes alárendelni bizonyos esetekben az egyéni vágyait a közös életnek...

(egyébként a világon nem létezik nagyobb önzés az "anyai ösztön" nevű borzalomnál)

2016. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/134 anonim ***** válasza:
69%

de az szükséges is. a védtelen gyerek érdekében. a pasinak meg azért van esze hogy ne sétáljon bele ebbe a csapdába.


ez olyasmi mint amikor valaki csapdát állít a patkánynak, hogy védje a saját csirkéit a hülye szomszéd meg átmászkál s belelép.

ki a hibás? a csapda állítója aki védi a csirkéket vagy aki átmászkál oda ahol semmi dolga?

aki nem akar apa lenni az tegyen ellene.

de ha a gazda saját maga lép bele akkor már ő a hibás.

ha a nő ilyen praktikával szerzett gyereket végül egyedül nevel, szintén magára vessen.

2016. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/134 anonim ***** válasza:
18%

64%-os, velem mellenyultal, hiaba probalkozol:)

10 eves szerelem utan jott az eskuvo, ennek husz eve.

Harom gyerekunk szuletett, KOZOS elhatarozasbol.

2016. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/134 anonim ***** válasza:
37%

#36, aha, a kérdés az, hogy HOGYAN lehet kikerülni ezt a csapdát...

#37, egészségetekre, legyetek boldogok, de ha lehet, ne akard már szétszedni mások kapcsolatát se... egy embrió mutatóban sem ér annyit, hidd el...

2016. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Nem epp normalis. Velem elvetette a parom a babat. El is hagytam. El valtam tole. Azota uj parom van. Nagyon boldogok vagyunk de viszont lassan 3 eve probalkul hogy legyen babank de nem sikerul....
2016. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/134 anonim ***** válasza:
16%
Egy embrioban is tobb az ertelem, mint benned.
2016. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!