Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 19éves vagyok 6,5hetes terhes...

19éves vagyok 6,5hetes terhes (párom 22van munka+albérlet, Ő tudja hogy várandod vagyok azt mondta ha szeretném tartsuk meg) családom vallásos biztos hogy a babát szeretnék, de van abortusz kaparás nélkul.8hetes tabletta . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kétslgbe esett fiatal lány...
2016. dec. 5. 07:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
74%
Hívő szülő nem dugja be a lányát kórházba, hogy az unokáját... Hívő szülő mindent megtesz azért, hogy az unokája megszülessen, pláne, ha a gyermek anyja is ezt szeretné. Hallgass a szívedre!
2016. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
74%

Szia! Szinte ugyanebben a cipoben jarok. 19 eves vagyok 8 hetes terhes. Mire megszuletik a pici 20 leszek. Anyaek mindenben tamogatnak en szakmara jarok erettsegim van nekem a parom nem akarta a kicsit azt akarta vetessuk el en is elgondolkoztam rajta bevallom de nem azert mert en nem akarnam a kicsit hanem mert ha a parom elhagyna apa nelkul kene felnonie de halistennek mar elfogadta es mar simizi a pocimat es szeretne mar o is. Nagyon hirtelen jott. Nem terveztuk. En is felek az anyasagtol eleg fiatal vagyok. A parom 22. 3 eve vagyunk egyutt. A szuleim kitagadtak volna kb ha elvetetettem volna. Felek de szerintem mindenki.. Meg 30 evesen is. De nekunk konnyebb lesz mert fiatal anyukak leszunk❤

En tudom hogy az idosebb szulok mar nem olyan modernek engem anyukam 36 evesen szult. Most 55. Es szerintem fiatal anyukanak jobb lesz lenni. Mar nagyon varom pedig meg nagyon sok ido.

Azzal meg nem kell foglalkozni ki mit mond.

Jo babavarast neked es sok erot egeszseget!❤

2016. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
49%
Szia én csak annyit írok ez rád és a párodra tartozik csak a ti véleményetek számít és persze a szüleiteké.... Neked kell tudni, ha az abortusz mellet döntesz és 2-3 nap a kórházba mert ugye még kell szüldöd a picit, és az utáni lelki trauma kegyetlen. Sajnos volt egy missed abom. És tudom milyen rossz. Szerintem tartsd meg. Én 21 vagyon és lehet úton van a pici.
2016. dec. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
43%
Szia! :) Nagyon örülök, hogy megtartjátok a babát!!! :) Sok boldogságot kívánok nektek! ^^ :)
2017. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Hogy vagy?
2017. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Természetesen megtartanám ez nem kérdés.Ha szükség lesz rá, akkor 1 éves kora után bölcsi és munka.
2017. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Szuper, hogy megtartod! Remélem, még mindig ez a helyzet, rég nem írtál ide!!

Egy kisbaba akkora boldogság!

Persze, nehézségekkel is jár, ahogy itt a lenéző okoskodók írják, de ezek teljesen más jellegűek, mint az a fájdalom, ami egy elvetetett baba után szokott jönni. Megírod, mi a helyzet? Minden jót!

2017. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!