Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha valaki meggondolta magát,...

Ha valaki meggondolta magát, még meggondolhatja magát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha valaki már végigment a procedúrán, már ott van az ab napján a kórházban, de mégis meggondolja magát és haza megy, akkor mi van, ha újra meggondolja magát? Elég ha újra kér egy időpontot műtétre vagy előröl kell kezdenie mindent, nőgyógy, védőnő, mitudomén? Tételezzük fel, hogy nem az utolsó pillanatokról van szó, hanem még van ideje.
2016. dec. 12. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szoval elvetetned, aztan meg sem, vegul megis? Nem fogjak engedni es ne is csinalj beloluk hulyet!
2016. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Meggondolhatod magad, senki sem fog a magzat kihordására kötelezni, de mindenki iszonyat ideges lesz rád.

(Sajnos arra nem tudok válaszolni, hogy előlről kell-e kezdened mindent.)

2016. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem elég, ha a kórháztól kér új időpontot, de ezt minél hamarabb tisztázni kellene, nem kell-e új papír a családvédelmistől. (az első látogatást szerintem nem kell ismételni, lévén az adatok már fel vannak véve, az elmondandók is el vannak mondva, ahogy a laborleletekből se kell új)
2016. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sose volt abortuszom, terhes se voltam, pusztán elméleti a kérdés. Csak fölmerült benne, mert akárhogy is, a legtöbbeknek ez egy nehéz döntés szerintem, sokat vívódnak rajta és van aki a végén meg is futamodik. Csak arról nem sok szó esik, hogy mi van, ha ilyenkor valaki hazaér és belecsap a felismerés, hogy "ó basszus, az előbb nem viccből voltam ott".
2016. dec. 12. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen szobatársam. Feltették neki éjjelre a tágítót, majd reggel inkább sírva hazament. Aztán estére visszazavarta a pasija, volt orvosa, aki ismerte, visszafektette, másnap reggel műtötték.
2016. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Ja, hát a laminária után nyilván nincs visszaút, hiába gondolta meg magát. Akkor már késő meggondolni, kinyitották a méhszájat.


Amúgy persze, biztos elvégzik a műtétet második nekifutásra, ha belefér az időbe, max. hülyének nézik. Nem hiszem, hogy gyakran megesik ilyesmi.

2016. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, hát a laminária után nyilván nincs visszaút, hiába gondolta meg magát. Akkor már késő meggondolni, kinyitották a méhszájat." - simán lehet, az pár hét alatt magától bezáródik... addig max ágynyugalom és antibiotikus védelem, ha kell. (vagy, ha ez nem megy, össze is varrható, úgy hívják, hogy méhnyakzáró (cerclage) műtét)

A másodikban igazad van, ha belefér az időbe, el kell végezniük - a nőé a döntés, nem szorul senki engedélyére - max zizinek nézhetik a kedves pacienst.

2016. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, pár hetes terhességnél sajnos nem varrnak méhszájat.
2016. dec. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!