Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért döntöttél az abortusz...

Miért döntöttél az abortusz mellett? Utólag megbántad?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 07:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Igen,megbantam. Az akkori parom nagyon szeretett volna sajat gyereket nekem akkor mar volt egy. Nagyon szerettuk egymast, en ugy ereztem es hittem, O az igazi. En nem akartam az elejen meg masodikat. majd egy Karacsonykor meg az eljegyzes gondolata is megfordult a fejeben, akkorra mar en is tettem Neki egy vallomast, azt mondtam, hogy eljutottam arra a pontra, hogy boldogan szulnek Neki kisbabat..

Majd januarban kiderult, babat varok. Pedig PCOS voltam/vagyok igen keves eselyem volt ra... Mindaddig mig a tesztet megcsinaltam azt hajtotta, hogy bar szerinte nem vagyok terhes, de ha megis, megtartjuk.

Majd amikor elmondtam Neki 3 napig nem beszelt velem. Voltak akkoriban vitainj, veszekedeseink de mindig megbeszeltuk, en borzasztoan szerettem Ot es el sem tudtam kepzelni Nelkule az eletem. 3 nap utan leultunk megbeszelni es arra jutottunk megtartjuk. Majd kb. 1 het mulva kozolte, hogy ez csak az en dontesem volt, O igazabol nem akarja ezt, majd kozolte, ha megtortent az abortusz es ugy erzem felepultem, lasdan kezdjek el masik lakast nezni... Azt hittem csak egy rossz remalom, ami velem tortenik de nem volt az. heteken at konyorogtem neki, mig az abortuszt lassan inteztem, hogy hatha meggondokja magat... Teljesen osszetortem, nem ettem es nem aludtam... majd 20 kilot lefogytam ... Mignem a 11. heten megtortent... Az utolso idoben mar haza sem jart, tudomast sem vett rolam...Teljesen kifordult onmagabol, mondvan azert nem akarja mert tul sokat veszekszunk es Neki tolem nem kell... A korhazba sem jott el es utana sem keresett tobbe...

Ennek mar 2 eve es azota sem sikerult feldolgoznom... Annyira szerettem volna azt a babat, sokkos allapotban mentem be a mutobe, a doktorno beszelgetett velem a korulmenyekrol es elmondtam van mar egy 3 eves lanyom es 2 gyereket egyedul nem tudok eltartani es nevelni...

Nincs nap, hogy ne jutna eszembe... Ott akkor bennem megtort valami ami mar sosem ter vissza...

2017. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 11-es!


Van lehetőség a fájdalmad feldolgozására. A múltat nem tudod már visszaforgatni, a történteket magadban helyretenni igen. Ha érdekel, tudok segíteni, három ilyen lehetőségről is hallottam.

köszönjük, hogy leírtad a történetedet.

2017. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
tudatlanságból , kényszerhelyzetből, de az egész életem is kevés a bánkódásra . Egy abortuszt soha nem felejtesz el ,soha .
2017. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!