Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés

Megpróbálnak lebeszélni ott nővérek/pszichológus? fogamzásgátló mellett maradtam terhes, de nem szeretnénk gyereket.

Ennek ellenére megpróbálnak lebeszélni róla, vagy csak megkapom az időpontot, kifizetem az összeget és kikaparnak?



#abortusz #kaparás #kikapart magzat
2017. jan. 8. 19:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
1%
30.000,- a vérdíj.
2017. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
9%
Biztosan ismersz olyan lányokat, akik hasonló helyzetben úgy döntöttek, megtartják a babát, és valószínűleg találkoztál már olyanokkal is, akik abortuszra mentek. A mi tapasztalataink szerint a gyerekeiket megszülő lányok egyike sem bánta meg a döntését, míg az abortuszosok nagy része – ugyan változatos formában, de – szenved attól, hogy nem a szívére hallgatott.
2017. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
10%

beszéljünk a bátrakról! Ismerünk olyanokat, akik az elején garázsból kialakított lakásban éltek a babával, és ma visszasírják, milyen boldogok voltak ott…, de van a repertoárban egy pár, aki egy parton tárolt hajón vészelte át az őszt, aztán pedig egy borospincéből alakítottak ki maguknak és a gyermeknek átmeneti szállást, most pedig – segítséggel – egy kétszobás házban babáznak. Többeket a gyerek melletti döntés után, vagy esetleg a szülés környékén hagyta el a párjuk. Mégsem cserélné el a gyermekét egyikük sem egy látszólag szabad, a visszafordíthatatlan döntéstől mégis megbéklyózott életre, mert ha valamit, ezt visszacsinálni nem lehet. A gyerekeiket kihordó “válságterhes” lányok többsége arról számol be, hogy az elején mindent elsöprő félelem hamarosan elmúlik, és az összes próbatétel és nehézség ellenére a gyermekáldás boldogságot és nyugalmat hoz az életükbe.

A szakadék tehát nem biztos, hogy olyan nagy, amilyennek látszik.

2017. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

20-on éves vagyok, nincs még gyerekem. Elköttetni nem akarom magam, mert idővel majd lehet, hogy megtehetjük, hogy szülők legyünk.

Nem cseszek ki a gyerekkel úgy, hogy megszülöm és elhagyom. + fogamzásgátló mellett lettem terhes és ez mellett egy elég erős gyógyszert szedtem betegség miatt az utóbbi hetekben.

Nem teszek egy gyermeket sem árvává.

Az időpont megvan, nem érzem ez miatt magam rossznak, vagy hogy emiatt lelkiismeret furdalásom kéne, hogy legyen.

Nem fogom szegényt azért megszülni, hogy aztán intézetben, vagy kitudja milyen nevelőszülőkhöz kerüljön. Ha egyszer megszülöm, igen is jár neki majd az amit most még nem tudunk megadni. "pincében tengődtek a gyerekkel"

biztos nagyon idilli és kiegyensúlyozott gyerekkort kreáltak szerencsétlennek.

2017. jan. 9. 23:23
 15/39 anonim ***** válasza:
4%

A te döntésed. Van aki nem képes anyagi szempontból felnevelni egy gyereket és olyan is aki lélekben sincs rá felkészülve.


Én elgondolkodnék a megtartásán, valószínű hgoy bűntudatom lenne miatta. De mindenki a maga sorsának kovácsa.

2017. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha 20 alatt lennék természetesen biztos hogy elvetetném, de 20 felett elgondolkodnék.....
2017. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
40%
Hehe... a szülés során még nagyobb eséllyel szenved károsodást a méhed... lesz egy nem kívánt gyereked, de más soha.
2017. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
7%
Tudom, hogy nagyon félelmetes, de egy húsz éves ember már képes arra,hogy egy gyereket felneveljen. A barátnőm egyetemista, ő is 20 éves, ő is tökre beparázott, mikor megtudta, de bátor volt,és a helyeat vs utat választotta: megszülte a babát. Állj a családod elé, meg fogsz lepődni, mennyi segítőkészek lesznek abban, hogy fel tudd nevelni a babát.
2017. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
6%
Tuti egészséges a pici. Ha megfogantál, akkor a fogamzásgátló nem szívódott fel a szervezetedben.
2017. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
22%

Én is egyetem közben fogantam meg, és bár tökre féltem az elején, megtartottam. És most nagyon örülök neki!


Tartsd meg a babát és én mindenben segítek! Van minden babacuccom, kiságy, pelenkák, kisruhák, babakocsi.

2017. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!