Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés

Megpróbálnak lebeszélni ott nővérek/pszichológus? fogamzásgátló mellett maradtam terhes, de nem szeretnénk gyereket.

Ennek ellenére megpróbálnak lebeszélni róla, vagy csak megkapom az időpontot, kifizetem az összeget és kikaparnak?



#abortusz #kaparás #kikapart magzat
2017. jan. 8. 19:34
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
21%

Szóval ingyen megvan minden babacuccod.


Már a pici három hónapos korától kapsz az államtól családi adókedvezményt, ami 10 000 Ft, ha megszületik, akkor majdnem 70 000 Ft-ot, és havonta családi pótlékot, ami 12 600 Ft. Az már elég a pluszköltségekre, ami keletkezik.

2017. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
83%

#18 ". a szülés során még nagyobb eséllyel szenved károsodást a méhed... lesz egy nem kívánt gyereked, de más soha." - itt a pont.

6%-os, te meg légyszíves hagyd abba a hazudozást, a Kérdező rémítgetését. Köszi!

2017. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
9%
Latod mar akkor hazudtak neked Mind amikor azt Mondtam hogy fogamzasgatlo mellett nem lehetsz varandos! Es te meg azonnal hiszel akik az abortuszra akartam rabeszelni? A valosagban tonkre fognak mennyi az idegesít az abortusz utan depresszios leisten es ha esetleg meg lesz gyereked utanna,Rolle Ez a gyereked fog rola es gebe jutni! Ugyhogy penzben ki nem fejezheto karokat Öko az abortusz lehet az eleted is ramegy
2017. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
6%
Fogamzásgátló mellett.- Nagyon élni akar, ez azt jelenti.Életrevaló gyerkőc lenne...
2017. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
7%

Hosszú távon nézve az AB nagy károkat okoz.

Hosszú távon egy gyermek sok jót hoz, a mai világban pedig, amikor nyugdíjra sem számíthatunk már, kész befektetés.

2017. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
18%
Ez a gyerek élni akar, makkegészségesen fog megszületni. Hidd el, mindegy, hogy most jött és nem pár év múlva, az ember sosincs a gyerekre felkészülve. De mindig olyan hatalmas öröm a születés, amit most el sem tudsz képzelni!"
2017. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 tippan válasza:
31%

Én értelek. Hatalmas felelősség egy gyermek vállalása, pláne úgy, ha úgy érzed, nem adott hozzá minden körülmény.

Az én feleségem is húsz éves volt, mikor első gyerekünk megszületett. Ráadásul egyetemista és albérletbe laktunk. Segítségre nagyon senkitől nem számíthattunk, de ennek ellenére boldogan vállaltuk a gyermeket. És ezt a döntést most, bő húsz év távlatából sem bántuk meg, sőt, minden napra jutott valami öröm, szegénységben, fáradtságban, de gyermekünk mosolyában fürödtünk minden nap.

Bele sem merek gondolni hogy éreznénk magunkat, ha elvetettük volna.

Szóval kérlek, alaposan gondold át. És ha csak egy icipici reménysugárszerűséget látsz, vágj bel, bátran. Öröm lesz az életed, ha az ember szépségét látod majd és nem az anyagi javakat.

Mi végül révbe értünk.

Kívánom neked is.

2017. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nincs gyermek, nagyon meggondolandó egy AB.
2017. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
19%
Kedves kérdező! Könyörgök, nagyon gondold meg a dolgot és adj magadnak/magatoknak egy kis időt!! Én még 24 éves koromban az abortusz mellett döntöttem, és az azóta eltelt évek alatt, nem viccelek, több ezerszer bántam meg nagyon a dolgot. Nem annyira az elején, hanem inkább évekkel később, leginkább pedig akkor, mikor anyuka lettem. Iszonyat nehéz és szégyenteli dolog lett volna, ha megtartom, de ma már bármit megadnék érte, bogy visszacsinálhassam, pedig van 3 gyönyörű gyerekem!! Vannak olyan dolgok, amikről akkor nem sok sejtelmem volt, az is inkább téves, pedig ha akkor tudtam volna, félve bár, de máshogy döntöttem volna. Nagyon-nagyon szívesen levelezek/beszélek Veled, ha egy kicsit is érdekel a dolog!
2017. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
18%
Mennyibe kerül az abortusz??? Az egész életed sóhajtozásába . Mert egy abortuszt, soha nem felejtesz el , mindig ott lesz a meg nem született gyereked hiánya . Azzal a tudattal ,hogy én voltam halálának az okozója .Tapasztalatból mondom.
2017. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!