Te azt választanád ilyen helyzetben hogy gyógyítsanak vagy meghalnál a terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm van ebben a szörnyű helyzetben. Terhes lett és közben kiderült hogy daganatos betegsége van. Amit ha nem kezelnek meg is halhat. Te ilyen helyzetben mit tennél? A nőnek van már egy öt éves lánya is.
2017. febr. 11. 15:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindegyik válaszoló "nő", a már meglévő gyerekre hivatkozik, és próbálják palástolni hogy igazából mennyire gyávák is valójában.
2017. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%
#21, ha itt valakit gyávának lehet nevezni, az pont a példázat "hőse" volt...
2017. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%

Ez esetben nincsen választás, az orvosok automatikusan - és logikusan - az anyát fogják meggyógyítani, kivéve, ha ő nem rendelkezik máshogy.


Egyébként egyértelmű, hogy én éljem túl, mert ott van a férjem, a lányom. Gyerekem lehet még sok, de az élőkkel ne csesznék ki egy sejtcsomó miatt.

2017. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
40%
egyetértek abban, hogy ha élet-halál szituáció áll fent, akkor az anya életét kell megmenteni, de ne dobálózzunk már olyan szabadon ezzel a sejtcsomó dumával! nem derül ki a kérdésből, hány hetes terhességről van szó, simán lehet, hogy pl második trimeszterben van. Igenis nagy dilemma. Szerintem mindent meg kell tenni annak érdekében, hogy mindkettőjük élete megmaradjon, az anyáé és a babáé is.
2017. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Gyogyitsanak!

Es amugymeg nincs sok ido a dontesre (ha valoban ugy van) mert Magyarorszagon 12.hetig veszik el,az nem Anglia!

2017. febr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
55%
#25 Álmodik a ("magzatvédő") myomor, Magyarországon ez esetben a terhesség végéig(!) lehetőség van az abortuszra, a nő életének megmentése érdekében. Én egy sokkal szimplán Lyme-kóros esetet láttam, orvosi (belgyógyász és infektológus) javaslattal 1 nap alatt megvolt a 17 hetes terhesség megszakítása mindenféle családvédelmis kavarás nélkül, a nőt reggel áthelyezték a nőgyógyászati klinikára terhesen, másnap reggel hozták vissza nem terhesen. Ennyi.
2017. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
59%
A sejtcsomót csak azért írtam, mert ha már muszáj elvetetnem, akkor ne egy leendő gyermekként gondoljak rá, hanem olyasvalamiként, ami után nem halok bele a fájdalomba.
2017. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
7%

A modern es nem magyar 300 eves protokol szerint lehet kezelni terhesseg alatt nagyon sok mindent ami kezelheto.

Lattam mar mellrakos kismamat kemozni es utana szep nagy babat szult

Baratnom borrakkal kuzdott es kezeltek egeszseges kislanyt szult.Sajnos ra 3 evre 29 evesen elvesztette a kuzdelmet

2017. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha a baba egészségesen világra tud jönni, semmiképpen nem vetetném el. Sajnos a rák olyan, hogy a kezelések ellenére is elvihet. Ab esetén lehet mindkettőjüket elveszítené a család ebben az esetben.

Nagyon át kell gondolni, több orvossal konzultálni.

2017. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Ráadásul mindig ott lesz a mi lett volna ha..
2017. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!