Terhes vagyok, a férjem abortuszra küld. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Harmadik baba lenne.

2017. febr. 28. 09:09
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/173 anonim ***** válasza:
54%
#109-#110, természetesen álmodozhattok, az nem bűn:)... az mondjuk kérdés, hogy mennyire etikus ezt a meglévő 2 gyerek bőrére-kárára tenni... de a magatok szempontjából igazatok van, TI nem veszthettek semmit.
2017. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/173 anonim ***** válasza:
39%
Nem, mi nem, mi semmit. Persze. Gondolom, ha szerinted nem elvárható, hogy egy férfi megpróbálja szeretni a nem tervezett gyermekét, akkor a férfi tisztesség képviselőjeként nem várod el azt sem, hogy az a nő, akiből a "párja" kikapartatja a gyermekét, örömmel és szeretettel a karját ( és lábát) széttárva fogadja vissza az életébe a neki csakis jót akaró drága, egyetlen szerelmét. Ugye?
2017. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/173 anonim ***** válasza:
58%

#112, nem tudom, hol élsz, de Magyarországon a nőnek is, meg (bosszankodásotokra) a férfinak is joga van befejezni egy kapcsolatot, szakítani, elválni, ha az a kapcsolat nem úgy működik, ahogy ők szeretnék. Ennyi.

Ebben a helyzetben a nő részéről az "AB, utána válás" dolgot is teljesen elfogadhatónak, tisztességesnek tartom.

2017. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/173 anonim ***** válasza:
25%
Azt elhiszem. Csakhogy a legtöbb nő legnagyobb sajnálatodra nem fog abortáltatni egy ilyen helyzetben sem. A gyereket nem akaró férfiak számára a művi sterilizáció ( ami szintén csak egy műtét ) lehet megoldás, ill. az, hogy a magukat a gyermektelenségben önmegvalósító feminista emancik közül választ magának párt.
2017. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/173 anonim ***** válasza:
56%

#114, látom, neked semmi se elég...:) Azért felhívnám a figyelmedet pár apróságra, nevezetesen, hogy nem kívánt gyerek =/= gyerek általában, pont, ahogy társként viselkedő nő =/= "gyermektelenségben önmegvalósító feminista emanci"...

Egyébként semmi gond, akkor a nő majd szépen egyedül vállalja a felelősséget az egyedül meghozott döntéséért, ahogy az én EXem is tette... és ennyi. Mert ehhez meg a férfinak van oka, ha az ősanyák és magzatvédők a fejük tetejére állnak is...

2017. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/173 Theressita ***** válasza:
22%

Kedves Kérdező!

Olyan nem létezik, hogy abortuszra küldjön... Hiszen már van két gyerkőcötök, akit gondolom, szívből szerettek. Úton a harmadik, aki egyenrangú a másik kettővel. Kérlek, légy erős, ne engedd, hogy egy tragédiába kergessen a férjed. El sem hiszem, hogy valaki képes a saját utódát halálba küldeni... Én kívánom, hogy jól működjön a házasságod, de ez nem egy kompromisszumos kérdés.

2017. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/173 anonim ***** válasza:
32%
Jól látod. Ilyen kérdéses helyzetben az anya felneveli a gyereke(ke)t. Ez persze nem öröm, de jobb, mint minden más forgatókönyv.
2017. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/173 anonim ***** válasza:
43%
#117, számodra kétségtelenül az... én meg úgy vagyok vele, hogy aki velem tisztességes és jóindulatú volt, azzal én is az leszek, aki meg nem, azzal nyilván én sem. Ez a különbség a #113-ban meg a #115-ben tárgyalt lehetőségek között...
2017. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/173 anonim ***** válasza:
66%
kérdező, mi újság veled? sikerült döntenetek a férjeddel?
2017. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/173 anonim ***** válasza:
27%
Hát az lenne a legjobb mindenképpen, ha sikerülne kettőjüknek valami megállapodásra jutni.
2017. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!