Terhes vagyok, a férjem abortuszra küld. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Harmadik baba lenne.

2017. febr. 28. 09:09
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/173 anonim ***** válasza:
66%
Kedves utolsó, készséggel "békén hagyom", tekintve, hogy az én hozzászólásom nem az Ön bejegyzésére adott válasz.
2017. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/173 anonim ***** válasza:
37%
Azota attertel a fiukra? Ott nincs veszely:)
2017. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/173 anonim ***** válasza:
56%
#102, tényleg ennyire lenézed a női nemet??? A szexuális preferencia ugye nem megváltoztatható, szóval természetesen a jelen párom is nő. Olyan nő, akinek evidens a tisztességes szimmetrikus kapcsolat, tehát, ha nekem ő az első, akkor neki meg én. Aki nem a majdani gyerekeinek akart férj-, és apának való kihasználható balekot fogni, hanem én kellettem neki:)))
2017. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/173 anonim ***** válasza:
24%
A noket?! Dehogy. Az ilyen "ferfiakat";) Az ilyen nem is ferfi;)) Egy kis nyafogos gyerek, egoista valami.
2017. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/173 anonim ***** válasza:
40%
Bosszantó mi, hogy egyre kevesebb férfit tudtok balekra venni, és a szaporodási stratégiátok érdekében gátlástalanul kihasználni, és egyre több férfi emeli fel a fejét, és mondja azt, hogy "jó, ha te így, hát így... akkor húzz a.... pocaklakóstul"?:)
2017. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/173 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem teged bosszantanak a boldog csaladok, csaladapak. Az okat biztosan tudod, miert. Vertek, zaklattak, ki tudja.

En boldog hazassagban elek, 3 gyerekunk van. Az apjuk is boldog, es abortuszellenes.

Mellesleg nem tobzodna ebben a temakorben sosem.

Na. Johetsz pontozni a 4-5 regedrol, siess;))

2017. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/173 anonim ***** válasza:
58%

"kkor az apuka-férjek azon nyomban elkezdik meggyűlölni a már megszületett és általuk is nevelt 2 gyereket, és a párjukat is! Nem?" - nem. Ez a következő hónapokban fokozatosan alakulhat ki egyszerűen azért mert az ember, ha együtt lakik velük, akkor képtelen hosszú távon teljesen másként kezelni az általa nem vállalt és az általa vállalt gyereket.

Ezért tanácsoltam azt a Kérdezőnek, hogy ha végképp nem tudnak dűlőre jutni a férjével, és ő a gyerekvállalás mellett dönt, akkor legalább adja be a válópert is. Akkor ugyanis simán külön tudja kezelni az apa a vállalt kettőt és a "meglepibabát" - annál is inkább mert az még csecsemő - és így nem valószínű, hogy meggyűlölné a vállalt kettőt is.

(mivel férjről van szó, azt sajnos nem lehet kivédeni sehogy, hogy automatice rá anyakönyvezzék)

2017. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/173 anonim ***** válasza:
58%

#106, most komolyan, szerinted ilyen egy boldog család: "

Terhes vagyok, a férjem abortuszra küld. Mit tegyek?"???

Én viszont soha nem voltam abortuszellenes, és soha nem állnék egy embrió mellé egy megszületett ember kárára. Zavarni meg az igazságtalanság zavar, és nem, nem zaklattak, nem is vertek, mindösszesen az én nyakamba is pottyantottak "meglepibabát", tehát van tapasztalatom a témáról.

Remélem, ezzel minden kérdésedre választ kaptál, és így abbahagyhatod a személyeskedést...

2017. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/173 anonim ***** válasza:
12%
Így, ahogy mondod. Hosszútávon képtelen máshogy kezelni a tervezett, meg a nem tervezett gyereket. A tervezetteket gondolom, szereti, ebből kifolyólag a nem tervezettet - ahogy mondod- nem tudja másképp kezelni. Az EMBER- ahogy szintén írod. Aki tehát különbséget tesz, nem ember a megfogalmazásod szerint. Ezzel is egyetértek.
2017. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/173 anonim ***** válasza:
22%
Ha elválnak biztosan változik a két meglévő szeretettel is a kapcsolat. Míg ha együtt maradnak rájöhet, hogy gyermeke a most még nem kívánt is. MOndjuk az itteni pasi, aki nem érti miért vállalják a nők a gyermeküket a pasijuk ellenére is, szóval az ilyen típusú pasik nem hiszem, hogy magukon kívül bármilyen gyereket tudnak szeretni.
2017. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!