Mit tegyek, mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

3 hetes terhes vagyok de nagyon fiatal és nem kéne a baba nem tudnám normálisan nevelni.

Mit tehetnék?



2017. márc. 2. 21:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%
Gyakorlatilag bármikor teherbe eshetsz, csak van amikor nagyobb az esélye...védekezzetek normálisan, ha meg ne adj Isten kiszakad, menj el nőgyógyászhoz és irass fel esemény utánit.
2017. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
34%
Hát sajnos nem tudjuk megmondani. Szerintem hamarosan vegyél egy tesztet és aztán írd meg légyszi, mi lett!
2017. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
81%

Ha félidőben közösülsz védekezés nélkül akkor is nagyobb az esély arra hogy nem esel teherbe teherbe, mint hogy igen...


Amúgy ilyenkor kisebb az esély, de azért nem nulla, mert van akinek menszesz közben is érik petesejt. Azt hogy terhes vagy e, csak akkor gyaníthatod ha nem jön meg. Vagy vegyél tesztet.

Máskor jobban figyeljetek a gumira, vszínű valamit rosszul csináltatok

N

2017. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
27%

máskor vigyázzatok jobban, valószínűleg most nem is estél teherbe.

De leginkább azt tudom ajánlani, hogy 15 évesen ne szexeljetek.

L/21

2017. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
#13 nagyon szépen köszönöm amit írtál ez megnyugtató egy kicsit
2017. márc. 2. 21:58
 16/43 A kérdező kommentje:
#14 Egy idejig nem is fogunk az biztos jó sok idejig. Köszönöm ezt a jó választ
2017. márc. 2. 22:00
 17/43 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem. Most akkor honnan veszed, hogy terhes vagy?!
2017. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi észt!

Csináltál már tesztet??! Édes Istenem.

Szexelni van agyad,de gondolkozni nincs!!

2017. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
14%

Úristen. Nem akarlak bántani, de 15 évesen szexelsz?...

Elismerem hogy már 2017 van, de ráértél volna 20 évesen is... Akkor is még fiatal lennél. Most még gyerek vagy. Szerintem nem kellene MÉG szexelned, vagy azon járnia az eszednek. Az hogy terhes vagy az meg már a te bajod. Gondolom szüleid nem tudnak róla...

Te magad meg ha elmennél orvoshoz hát... nem tudom mi lenne...

Én azt tanácsolom mondd el a szüleidnek, még ha kiderülne hogy nem is vagy valójában terhes ... HIDD EL segítene.

De hisz te még kiskorú vagy, GYEREK!! ...15 éves előtted az élet... Én se vagyok nagykorú 1 évvel vagyok idősebb, 16 vagyok.. de ez tényleg durva...


TUDOM! NE OSSZAM AZ ÉSZT, "NEM EZ VOLT A KÉRDEZŐ KÉRDÉSE".. most jöhettek támadni, és nem is vagyok az anyukája, csak mondom hogy szerintem ez nem helyes dolog...


Másrészt a kérdés "Mi lenne a jó?" Hát először mondd meg anyudéknak hogy mi történt...hogy ismerted meg őt, meg minden és hogy... hát lefeküdtetek... és lehet hogy terhes vagy. Ettől mérges fog lenni, de hidd el jobb az ha te mondod el, minthogy mástól tudná meg, pl orvosoktól vagy nemtom...

2017. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
26%
Igaza van az utolsónak, nagyon fiatal vagy még, lehet hogy már nőnek érzed magad és kívülről is felnőttesnek látszol, de hidd el, hogy lelkileg és belső szervileg sem vagy még érett a szexuális élethez(ebben a korban még fejlődésben van a méh, az idegpályák, a petefészekműködés) nem osztani akarom az észt, de én már nem vagyok mai lány és csináltam pár megfontolatlan dolgot. Olvass utána a női nemi működésnek, ismerd meg a tested, végezz önkielégítést, ha kíváncsi vagy. A szerelem szép dolog, megvár, ha igazi. Ha meg nem, akkor nem is lehetett fontos. A testi szerelem is megvár. Lehet abortuszra menned, ha terhes vagy, de hidd el, nem éri meg a tortúra, ez kényszermegoldás lenne, ezt a szép fiatal életet kár lenne olyan nehézségekkel megterhelni, amire nem vagy felkészülve.
2017. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!