Mit tegyek, mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

3 hetes terhes vagyok de nagyon fiatal és nem kéne a baba nem tudnám normálisan nevelni.

Mit tehetnék?



2017. márc. 2. 21:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
0%

#28. [#23 as vagyok]

Először is, nem értem hogy egy 15 éves kislány kérdéséhez miért kevered bele a szüleimet? Persze te jobban tudod hogy vannak-e a szüleimmel gondok vagy sem :D Kész vicc ^^

Névtelenül oltogatni azt bezzeg tudsz :'D csak nem vagyok rá kíváncsi, és úgy érzem én nem írtam semmi rosszat sem a kérdezőről, sem pedig rólad, SEM SENKIRŐL SE! Ezért kérlek SZÉPEN, ne vedd már szádra, illetve ne irkálj rólam illetve a szüleimről :) Köszönöm♥


Ha jobban megnézed az előző válaszom, akkor láthatod hogy bele írtam hogy nincs azzal semmi gond ha érdeklődik a szex után. Hisz tini korban van, még pár év és felnőtt lesz. EZ TERMÉSZETES/NORMÁLIS.:)

Csak egy 15 évesnek nem az önkielégítésen kéne járni az eszének, hanem pl a matekon, vagy sulin vagy barátokon, vagy pasiján MEGÉRTEM hogy érdekli a téma, és gondol rá... az persze ... az normális..

DE az mikor itt a nem tudom hány éves "idegenek" írogatnak olyanokat egy 15 évesnek hogy "önkielégítést végezzen inkább" az már dúrva... Szinte felér egy szexuális zaklatással SZERINTEM..

Mármint még kiskorú, és oké hogy tini, az rendben van..

Szerintem a kislányt helyes útra kellene terelni, hogy mit kellene most tennie, mi lenne a legjobb döntés,/választás..

nem pedig még 1 lapáttal rá tenni hogy önkielégítést végezzen, mert ebből csak az fog következni hogy előbb utóbb [ mármint akár még ebben az évben ] megint lefeküdnek a "vágytól"...


ÉS MÉG EGYSZER, ÉS UTOLJÁRA LE ÍROM!

Én úgy érzem teljesen normálisan kezelem a dolgokat, nem PARANCSOLGATOK, én is úgy mint a többiek leírom a tanácsom, illetve a véleményem, teljesen normálisan [nem bántalmazó szöveggel] ... de nem értem miért kellett most engem is piszkálni ezzel hogy "bajok vannak velem..." Köszönöm Szépen :)... biztos megérdemelhettem :D

2017. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
82%

" Persze te jobban tudod hogy vannak-e a szüleimmel gondok vagy sem :D" - Ha egy ilyen embert neveltek ki, mint amilyen te vagy, akkor esélyes, hogy vannak gondok. Persze, lehet, hogy magadtól lettél ilyen, de ennek kisebb az esélye. :D


"Csak egy 15 évesnek nem az önkielégítésen kéne járni az eszének, hanem pl a matekon, vagy sulin vagy barátokon" - Álomvilágban élsz? :D Az egy dolog, hogy neked elmaradt a normális szexuális fejlődésed, de másét ne akard már elrontani. :D


" a nem tudom hány éves "idegenek" írogatnak olyanokat egy 15 évesnek hogy "önkielégítést végezzen inkább" az már dúrva... Szinte felér egy szexuális zaklatással " - Beteg vagy, húzz pszichológushoz, ha tényleg így gondolod. Vagy valami traumád van, vagy kimosták az agyad a feminácik, vagy pedig buta vagy. Nem tudom melyik áll fenn. Már elnézést.


"Szerintem a kislányt helyes útra kellene terelni, hogy mit kellene most tennie, mi lenne a legjobb döntés,/választás..

nem pedig még 1 lapáttal rá tenni hogy önkielégítést végezzen, mert ebből csak az fog következni hogy előbb utóbb [ mármint akár még ebben az évben ] megint lefeküdnek a "vágytól"... " - Pont, hogy akkor van erre nagyobb esély, ha nem elégíti ki magát. :D A helyes út pont az, ha kielégíti inkább magát a barátjával való szex helyett VAGY csak pettingelnek a barátjável VAGY ha megtanulnak felelősségteljesen védekezni, és úgy szexelnek. A 3 közül valamelyik.

És hiába nyomatod, hogy kislány, onnantól, hogy betöltötte a 14-et, azzal kefél, akivel akar. Ha tetszik, ha nem.

És ha tetszik, ha nem, ő testileg egy "ivarérett" nő, akinek vannak természetes szexuális vágyai. Ez ösztönös, mivel a teste készen van az utódprodukcióra, ezért a hormonjai tombolnak, és akármit tesz, lesznek vágyai. Meg kell tanulni az embernek egészségesen kiélni ezeket.


"Én úgy érzem teljesen normálisan kezelem a dolgokat" - Rosszul érzed. Nagyon rosszul.

2017. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
0%

Figyelj, nem értem miért kell leállnod velem vitatkozni.:D

Az én döntésem az életem, hogy mit teszek magammal, vagy mit is érek. Ez nem tartozik rád, sem senki másra.:))

Még mindig kérdezem hogy ez alá a kérdés alá hogy jössz te ahhoz hogy engem kritizálj? Idézz vissza egy szöveget ahol én te rólad, vagy BÁRKI másról rosszat írtam hogy "baj van nála, prűd, vagy a szülei így, szülei úgy.." :)

Kérlek picit nézz magadban. Mondtam hogy segíteni akarok. Ha ezzel nem segítek akkor én kérek elnézést, és már tovább is mentem.:) Nem értem még hogy mi közöd van neked hozzám? :) Lekötött az én életem a tied helyett? :( Sajnálom :( ...


Másrészt... úgy gondolom mindenkinek lehetnek véleményei, ami nem sokszor egyezik a másikéval. Ez is egy ilyen, és úgy gondolom majd a kérdező eldönti neki mi a helyes megoldás. Szóval ebben sem én sem más nem szólhat bele...

Csak véleményeket, és tanácsokat adhatunk neki.

"14 éves ha elmúlt azzal kefél akivel akar?"..

Már megbocsájts, de te írtad nekem azt hogy nem vagyok teljesen normális... :) Majd megnézem ha a te 14 éves [lányod ha lesz] akkor is ezt írod-e..:) FŐLEG mikor megtudod hogy a tudtod nélkül.:) Majd megveregeted a vállát? Vagy mit szólsz hozzá? "Semmit? Ez természetes dolog?"... Mindegy hagyjuk ÉN nem szeretek senkinek az életében bele avatkozni hisz nem rám tartozik, és nem is tudok HÁL ISTENNEK. semmiről se ami körülötte forog.:)

Mondjuk igen névtelenül irogatni másnak a szüleiről, és dolgairól biztos jól eshet neked.^^ :) Igaz hogy én is névtelenül vagyok, de mégsem piszkálok senkit se, pedig te okot adtál rá, hogy mit? :) Olvass vissza az elmúlt kommenteidet ahol többször is kiemeltél.:) DE tudod mit? Annyit nem ér az egész.:)

Jókat nevettem az biztos.

Már mondtam többször is hogy természetes dolog ha szexen IS jár az esze... de nem hiszem hogy az lenne a megoldás ha mindenfélére rávennétek, pl szex, + önkielégítés...

Ezzel mivel lesz jobb az neki? Jobban rá szok, hallottál már arról hogy "Szex függőség?" AZ MITŐL VAN? :)

Ahogy te írtad "Keressen rá az interneten"... na <- te is erre rá kereshetnél, ismerek olyan embereket akik kizárólag ezekkel foglalkoznak, azokkal a kiskorúakkal, vagy akár felnőtt korúakkal akik ebbe bele estek. :)



még valami így utoljára. Jól olvasod utoljára. Úgy érzem hogy valakinek lépnie kell^^ Én nem állok le senkivel vitatkozni. Nem vélem úgy hogy igazam lenne, de veled sem értek egyet.:) EZÉRT vannak a vélemények, ahány ember annyi vélemény.:) Csak nehogy az legyen hogy a kérdező se velem, se veled se ért egyet.:)

Vigyázz mit írogatsz névtelenül.:)

Én most innét távozom. Nem olvasok több kommentet mielőtt azért írnál ide, hogy engem oktass.:)

Inkább segítenél neki, ahelyett hogy engem kritizálsz :)


Szia[sztok] VÉGLEG!


(NEM OLVASOK TÖBB KOMMENTET, NEM NÉZEM EZT A KÉRDÉST..] :)

2017. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
89%
Nem érdekel a nyomorult életed, csak nem kéne ilyen embereknek tanácsokat osztogatni másoknak, főleg nem pszichésen képlékeny tiniknek, akik lehet, hogy még hallgatnak is mindenféle random emberekre a neten.
2017. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
87%
Harmincas éveimet taposó családanya vagyok, pici babával, eszembe nem jutna senkit zaklatni szexuálisan, nem hogy tinilányokat. Bocsi, ha ez jött le.
2017. márc. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
3%

Kedves kérdező!


Mi van veled? Tudod, amiken én keresztülmentem, (mostanra szerencsére már igazi anyuka lettem), a helyedben mindenképpen megtartanám azt a babát. Rengeteg oka van, hogy miért.


Vannak olyan honlapok, szervezetek, akik, bármilyen kérdésed vagy kétséged van, tudnak segíteni: Gólyahír Egyesület, Alfa szövetség, Terhességi Tanácsadó Központ, valasszukazeletet.hu


Nagyon hamar keresd fel valamelyiket, vagy akár mindegyiket, biztos fognak segíteni! Ha bármelyiket nem találod, szólj és segítek nagyon szívesen!

2017. márc. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Az igazat megvallva, azt tudomásul vettem, hogy a gyerekemnek van 15-16 évesen párja és szexuális élete... joga van hozzá. Azt is tudomásul vettem volna nyilván, ha beleesik a fogamzásgátlás hibaszázalékába, és terhes lesz. Azt meg teljesen természetesnek, hogy ez esetben övé az utolsó szó. Attól viszont rohamot kaptam volna, ha ezt nem a párjával, vagy/és nem velem beszéli meg, hanem valami hittérítő bandával, akiknek első sorban a gyerek kellene.

2017. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem tudom, nálam először 19 évesen merült fel a terhesség gyanúja komoly kapcsolatból és egyből elmondtam a szüleimnek. Apu vitt el a nőgyógyászhoz és közben azt magyarázta, hogy támogatni fognak, nem kell elvetetnem, ő már egy élet, ha elindult stb.. Apu nem hittérítő, még csak nem is katolikus és nem is templomjáró. Ilyen is van. Nem biztos, hogy objektív értékítélet várható egy tinitől, ez még az a kor, amikor fogni kell őket. Egy 19 éves lányt talán már nem, de a támogatás nagyon fontos ekkor is. De kiderült, hogy nem vagyok terhes, picit aztán sajnáltam is titkon.
2017. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
25-ös. Szerintem ha már 15 évesen szexuális életet el, a fogamzasgatlohoz se kicsi. De egy gyerekhez szerintem is mèg nagyon .
2017. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Hogy valaki szedhet-e fogamzásgátlót, annak eldöntésére ott a nőgyógyász orvos (és nem a barátnő, nem a "csak jót akaró" szülő, és nem a szomszédasszony).

#38, amikor az én párom terhes lett 17,5 évesen, akkor gyorsan begyűjtött engem, - sietés volt, mert méhen kívüli gyanújával küldte nőgyógyászhoz a gimi orvosa - és együtt bementünk a kórházi ambulanciára. (aztán később nyilván befutottak a szülei is - addigra már eldőlt, hogy nem méhen kívüli - de nem, egyetlen szóval se akartak minket befolyásolni, egyik irányba se)

Őszintén szólva komoly bizalmi kérdések merültek volna fel bennem, ha a szüleivel bonyolította volna a dolgot, és nekem szól utólag...

2017. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!