Mit tegyek, mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

3 hetes terhes vagyok de nagyon fiatal és nem kéne a baba nem tudnám normálisan nevelni.

Mit tehetnék?



2017. márc. 2. 21:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
85%
Szerintem az lenne a legjobb, ha már szexuális életet élsz, kezdj el gyógyszert szedni (fogamzásgátlót).
2017. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
74%

#19-#20, lehet véleményetek, de:

1, 14 éves kortól mindenki azzal él szexuális életet, akivel akar, a magánügye.

2, Természetesen nyugodtan elmehet orvoshoz egyedül is, a pasijával is, a barátnőjével is, akivel akar, nem kell hozzá a szülő, ha az illető nem akarja. A lényeg, hogy elmenjen, ha olyan problémája van.

Kérdező, azt teheted, hogy vársz, mert amint rámutattak, 3 hetes terhesség NINCS, legfeljebb megtermékenyült petesejt, ami vagy beágyazódik, vagy nem. Ha késik a menstruációd, akkor elmész a patikába vagy a drogériába, és veszel egy terhességi tesztet, és elvégzed.

Ha pozitív, na akkor a pasid, a nőgyógyász és a szülő, tetszőleges sorrendben. (én ebben a sorrendben tenném, de ez voltaképp mindegy)

2017. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
23%

#19.<- vagyok. Nem osztottam az észt, csak próbáltam logikusan gondolkodni. Másrészt #20 írt olyat hogy " igaza van #19.-nek" Tehát nekem, ez köszönöm szépen én csak próbálok logikusan gondolkodni és segíteni.

Viszont írtál olyant is hogy ha kell akkor végezz önkielégítést. Hát öhm, nem gondolom hogy egy 15 évesnek ezzel kellene hogy foglalkozzon... Az oké hogy nézzen utána az interneten hogy megtudjon pár dolgot bár ezt se nagyon értem, mármint ha az én 15 éves gyermekem nézne ilyen tartalmú oldalakat mindegy milyen céllal, hogy csak "többet tudjon" engem valamilyen szinten zavarna, pláne hogy azt tanácsolják neki hogy végezzen önkielégítést.


Másrészt, nem tudom hogy az utolsó kommentelő-e ... elfelejtettem, de valaki írta hogy bátran elmehet barátokkal, fiúval valahova nem kell szülői felügyelet.

Ez eddig oké, teljesen normális dolog. De most ha van egy 15 éves lány, akinek van pasija, az mit tud a fiújával? Csókolózni, Ölelkezni, kéz a kézbe menni, csinálnak pár selfiet, és hülyéskednek, nevetgélnek... Szerintem ez az ami még elfogadható. Az egy másik téma hogy esetleg a "fiatalok" már tudnak a "szexről" és azért kíváncsiak rá. Én ezt is megértem...

De erre csak azt tudom mondani PUSZTA jó tanácsként, hogy bármennyire is kívánjátok, várjatok vele. Ezzel sok problémát oldotok meg. Nem kell fogamzás tablettát szedni, ha a gumi kilyukadnak se lenne gyerek [mert hát nem feküdtök le egymással ÚGY...] A szülők sem lesznek ki akadva...

Nem kell kórházba futkározni hogy mi legyen a gyerekkel...


Ezeket tényleg nem azért írom hogy "fú de nagyon okos, ossza az észt stb." Elnézést kérek mindazoktól akiknek ez nem tetszik. Én csak próbáltam segíteni. Vagy véleményt leírni, hogy én hogy látom a dolgokat. Az már a lány, és a fiú döntése hogy mit kezdenek ezzel a "dologgal"...

2017. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
84%

1. három hetes terhességet SEMMI nem mutat ki

2. bármikor tehrbe eshetsz, mensikor is

3. vegyetek jó minőségű gumit, ne legóccsóbb tacskós szart, mert akkor sűrűn fogtok így járni (mi napi 2x tuti egymásnak esünk, vadul, mégsem szakadt még ki egy gumink sem)

2017. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
34%
21-es, szerinted aki a legegyszerűbb védekezési eszközt képtelen megfelelően használni, és ilyen kérdéseket tesz fel, majd a fogamzásgátlót szedni fogja pontosan és precízen? Kétlem, mellesleg egy 15 éves kislányt ne tömjünk már gyógyszerekkel, bármilyen kis hormontartalmúak is.
2017. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
82%
Tény, hogy a kérdező felelőtlen és éretlen, de olyanoknak sem kellene tanácsokat osztogatni, akik még a maszturbálást is kifogásolják.
2017. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
35%

Fúúú... Most mondanék valami csúnyát.

Drága szívem, egy dologra válaszolj már. Ha ilyen ügyesen észrevettétek, hogy kiszakadt a gumi, akkor mi a lópikuláért nem rongyoltatok el az ügyeletre eseményutáni tablettáért?

Egyébként most azt teheted, hogy buzgón imádkozol, hogy ne legyél terhes, majd ha nem jön meg a menstruációd, akkor meg csinálsz egy tesztet. Meg még egyet, biztos ami biztos.

Ha mégis terhes vagy, akkor bizony odaállsz anyuka meg apuka elé és elregéled, hogy milyen nagylány vagy. Ugyanis az a helyzet, hogy 18 év alatt nem végeznek abortuszt (tekintvén, hogy ez egy műtét) szülői beleegyezés nélkül. Meg azt se igen hiszem, hogy van 30 rongyod a perselykédben.

2017. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
75%

23-as nálad azért vannak gondok. Teljesen normális, ha egy 15 éves érdeklődik a szexualitás iránt. Akár már egy 12-13 évesnél is teljesen normális. Beüt a kamaszkor, fellángolnak a hormonok, ez egy természetes folyamat. Ez persze nem azt jelenti, hogy kis tizenéves taknyoknak rögtön szexelni is kell, csak mielőtt még valaki kiforgatná a szavaimat.

Talán ha kevesebb ilyen prűd ember lenne, mint te, meg gondolom a szüleid akik elnyomnak, akkor kevesebb lenne a tini-terhesség. A szülők felelőssége hogy időben felvilágosítsák a gyermeküket. Mert mikor már terhes, vagy fölcsinálta a lányt, akkor már késő sipákolni. Manapság meg aztán különösen fontos lenne, a felvilágosítás, mert testileg egyre hamarabb érnek a gyerekek, közben a médiából meg az internetről ömlik rájuk a szexualitás, de közben szellemileg még nem elég érettek.

A maszturbálással meg aztán végképp nem értem mi a gond. Próbáld ki.

2017. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
59%

Természetesen bármikor teherbe lehet esni, de azt gondolom, mensi előtt 1 nappal elég picike az esélye...

Fogamzásgátlót mindenképp íratnék fel a helyedben. Feltéve, ha nincs baba. Azért tesztelj, vagy menj el dokihoz. Tuti ami tuti.

2017. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
64%
#20-as vagyok, nem nagyon értem, miért lettem lepontozva, de mindegy is. Az teljesen természetes, hogy egy 15 éves lánynak vannak vágyai, szerintem nincs gond az önkielégítéssel, a legtöbben csináltuk ebben a korban, természetes és egészséges folyamat, nem kell elnyomni a vágyakat, izgalmas ez a felfedezés és várakozás, és sokkal jobb, mint az úgymond idő előtt elkezdett szexuális élet. Ha pedig a gyerek nem tud beszélgetni ilyesmiről a szüleivel, akkor pláne fontosnak tartom, hogy akár a netről tájékozódjon, ebben még nincs semmi ijesztő. Az ijesztő az, amikor felkèszületlenül, tudatlanul, felelőtlenül, esetleg valamilyen nyomásra és ennyire fiatalon kezd el valaki szexelni.
2017. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!