Hogyan zajlik az abortusz?

Figyelt kérdés
Hét hónapja császároztak jelenleg 4 hetes vagyok több oka is van amiért emellett döntöttünk nem részletezném eléggé megvisel ez a gondolat negatív kommentet nem kérek

2017. márc. 14. 07:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
52%
2017. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%
Keress rá, nagyon sok kérdés volt már itt.
2017. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
26%
Nem csak védekezni hanem olvasni se tudsz? Körülbelül 1000 ilyen kérdést tettek fel már, kb napi egyet...
2017. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
50%
2017. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy ha már lettél volna terhes, tudhatnád hogy 4 hetes terhesség nincs. Már a fogantatáskor 2 hetesnek számolják, két hét alatt meg nem fog kiderülni hogy terhes vagy.
2017. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
16%

hogyan zajlik? kitágítanak, darabokra vágják benned a kisbabát majd egy porszívószerű géppel kiszippantják.

Tartsd meg, ő is éppen annyira a te kisbabád, mint a 7 hónapos.

2017. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Édes isten mennyi rossz indulatú ember van a világon milyen jó lenne ilyen emberek nélkül a világ foggalmatok sincs arrol hogy miért kell emellett döntöttünk ítélkezni a legkönnyebb minek irtok ide ha normális nem megy nehezetekre esne nem belerúgni a másikba gondolkozzatok el egy kicsit és nézzetek magatokba ilyen het ti tökéletesek vagyok kívánom hogy legyetek, ilyen helyzetben és ha felteyztek ide kérdést majd ítélkezek én is
2017. márc. 14. 16:47
 8/35 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező, aki kapartatja a saját gyerekét, nincs joga ítélkezni..egyébként meg elég buta lehetsz ha igaz, hogy már van egy gyereked és nem tudod hogyan számolják a terhességi heteket... és nyugi, én biztos nem teszek fel ilyen kérdést, mivel nem vetetném el a gyerekem...
2017. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, én nem ítélek el senkit semmiért, magát az abortuszt ítélem el, mert ez egy nagyon gonosz cselekedet.

Persze megértem, ha valaki orvosi okokból dönt emellett, csak sajnos a terhességmegszakítások 99%-a a kényelem miatt történik :(

Én nem akarok senkibe belerúgni, de te tettél fel egy olyan kérdést, hogy hogyan zajlik, és erre választ is kaptál, miért sért ez téged?

2017. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
A kérdést nem vitának szántam szimlán csak annyit szerettem volna hogy valaki leírja hogy hogy zajlik elég baj ez nekem
2017. márc. 14. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!