Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve alkottunk egy párt, együtt éltünk és minden jó is volt eddig. Két hete viszont egy hatalmas veszekedés után közölte, hogy nem szeret már, elköltözik és elhagy. Kiborultam.

Most derült ki, hogy teherbe estem fogamzásgátló mellett.

Még jobban kiborultam.


Viszont ez egy kész csoda is egyben, mivel súlyos betegségem miatt, minden orvos felvilágosított, hogy nem sok esélyem van rá, hogy valaha is gyermekem legyen.


Nem akarom egyedül végig csinálni, főleg hogy a sok stressz miatt elég rosszul vagyok.


Vívódok.

Talán ez az egyetlen esélyem, hogy gyermeket szüljek, de volt párom így is idegbeteg, el sem mertem még neki mondani, csak lelkileg kínoz egész nap, nekem meg már véres hasmenésem van.

Teljesen kétségbe vagyok esve.



2017. márc. 9. 12:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
65%

Miert szedtel fogamzasgatlot, ha azt mondtak nem lehetsz terhes?

Mindegy milyen viszonyod van a volt paroddal,joga van tudni róla és egyutt kell dontenetek!

2017. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
60%
Ezt szerintem ne itt kérdezd meg. A családoddal beszéld meg. Illetve gondolkozz el azon, hogy mennyire akarsz anya lenni. Ha vágysz egy gyerekre és tényleg csoda, hogy megfogant, akkor én a helyedben megtartanám. Akkoris, ha egyedül nevelném. De ezt neked kell tudni.
2017. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:

A betegségem kihatott mindenre és hol menstruáltam, hol nem. Valamikor 10 napig is tartott. Az orvos ajánlotta, hogy szedjek és azóta ezen nem kellett izgulnom, hogy váratlanul jön még. Lényegében ezért szedtem, hogy ennyi rendszer legyen.


Ma akarom elmondani neki, de így is ordít velem. Félek tőle, már most remegek, hogy beszélnem kell vele.

2017. márc. 9. 12:48
 4/76 anonim ***** válasza:
69%

Értem,Nekem is hasonlo betegsegem volt de én is terhes lettem. :)

Ha felsz tole kerj meg valakit aki nagyon kozel all hozzad,hogy kiserjen el.

Nektek kell atgondolni szeretnetek e a picit.

Kitartast!!

2017. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
50%
Veres hasmenes, ordito hapsi?! Hagyd ott meg ma. Miert vagy vele, mire varsz? Hogy megverjen?!
2017. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
67%
Hát én egy ilyen idegbeteg embernek nem szülnék gyereket... Egyedül meg alapból nem vállalnám, egy gyereknek egyrészt apara is szüksége van, másrészt neked is nagyon megterhelő lenne. Persze joga van róla tudni, de a döntés akkor is egyedül a tied, ebbe nem szólhat bele, max a véleményét mondhatja el. De a leírtak alapján, hogy a pasi ordibal veled és idegbeteg, agresszív ember, akitől már most rettegsz, kötve hiszem, hogy okos döntés lenne megtartani..Én legalábbis nem szülnem meg és természetesen ezzel a gyökérrel is azonnal megszakitanek minden kapcsolatot! Még mielőtt lekever neked 1-2 pofont..
2017. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
68%

A helyes döntés tervezetten, átgondolt gyereket vállalni. Biztos kapcsolatra, megfelelő anyagi helyzetre, tervezni. Nem véletlenül teherbe esni, rossz kapcsolatban, tudatosan egyedülálló anyának lenni.


Olyan nagy egészségügyi problémád nem lehet, ha annak ellenére, fogamzásgátló mellett is teherbe estél.

2017. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
50%
Helyedben elvetetném, meggyászolnám és később keresnék új párt. A jelenlegivel meg teljesen megszakítanám a kapcsolatot, a magzattal kapcsolatban pedig nem kérném ki a véleményét. Köze akkor van hozzá, ha megtartod.
2017. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
48%
Én megtartanám, hisz lehet, hogy többször nem sikerül majd teherbe esned! Jobb egyedül nevelni egy gyereket, mint egész életedben gyerek nélkül maradni. Majd találsz egy normális pasit. Barátnőm 5 hónapos kislányával hagyta ott az idegbeteg alkesz férjét aki verte is. Most 3 éves a kislány és a barátnőmnek új kapcsolata van, ennél jobb fickót nem is álmodhatott volna, imádja a kicsit is.
2017. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
50%

kamu szag

1. meddő vagy, de bogyót szedsz

2. csodagyerek megfogan, mikor kiderül, hogy idegbeteg a pasid

3. véres hasmenés? más kismama (vagy ember) rohanna a dokihoz, te meg ide írogatsz-


vége a sulinak?

2017. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!