Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz esetén adnak AntiD...

Abortusz esetén adnak AntiD injekciót?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
a gyerekkor egy életszakasz, a magzatkor is, de mind egytől egyig ember! mivel az emberi élet a fogantatással kezdődik. Ha nem tetszik, tessék benyújtani a panaszt a természetanyánál, de ne engem nevezz agymosott szektásnak.
2017. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%

Nők az abortusz menetéről:


[link]

2017. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
igen, én is rh negatív vagyok, és kaptam. de az egészet iszonyatosan megbántam. ha lehet, ne vetesd el, kérlek!!! ne járj úgy, mit én! bármit megtennék, hogy visszahozzam Őt!
2017. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
#12-Es marha viccesek ezek a linkek amiket megosztottal itt.:DDD Foleg a ribi,aki nem akart teherbe esni,es a "naptara szerint,lehetetlen volt":DDD illene tudni,hogy a naptarmodszer nem biztonsagos,nem "Isten muve volt"csak egyszeruen idiota volt a csaj.:DDD na meg a 16evesen essunk teherbe,es Tartsuk meg,anyank nyakan,es a "nagy szerelem"nem is volt olyan nagy,mert vegulis a pasi nem akarta.:DDD az ilyen ostoba,felelotlen idiota noktol a falra tudnek maszni.
2017. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%

"Miért akarod elvetetni?"


Mert nem akarja megszülni? Nem egyértelmű a kérdésből?


"Egy baba nagyon nagy öröm"


Persze, annak, aki szeretne gyereket. Aki nem, annak már nem annyira.


"de nincs ennél édesebb "teher".


Persze, annak aki szeretne gyereket. De gondolom nem érted. Nem mindenki szeretne gyereket, és aki nem, annak bizony nem "édes teher"


"Gondold meg magad"


Aztán miért is? mert a gyakorin van valaki, aki jogosultnak érzi magát beleszólni más emberek döntésébe?


"az a szeretetkapcsolat ami egy gyermek és közted létrejöhet".


És mi van, ha valaki nem kívája ezt a szeretetkapcsolatot?


"Nagyon meg fogod bánni"


Te egy jós vagy? vagy mi? Honnan tudod, hogy meg fogja bánni?


"hisz az abortusz gyilkosság"


Nem mondod? Tehát Magyarországon legális a gyilkosság? Nem kellene tenned ellene? Magasabb fórumokon, mint a gyk.


"sokan nem tudják megbocsájtani maguknak akik elvetetik"


Sokan meg verik a fejüket a falba, hogy a hozzád hasonlókra hallgattak.

2017. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Elkepesztoek azek az "magzatvedok"megnyilvanulasaik,hozzaszolasaik.:D

Igaza van az utolsonak.es az azelotti valaszolonak egyebkent.

2017. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Adnak igen, de vigyázz, mert KÉRNI KELL!

Nem mindig jut eszükbe maguktól.

A szülészeti esemény után 72 órán belül meg kell kapnod az anti-D gammaglobulin injekciót.

2017. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

1.Akkor tudhatod meg, hogy mit éreztél - érzett a Lelked - megtestesülésed előtt, ha hipnózisba viteted magad egy megfelelően gyakorlott pszichiáterrel, és ő időben visszajuttat Téged abba a pozícióba.

2.Az én gyermekem már akkor súgott a fülembe, és én azt meghallottam, mielőtt az orvosi váróból a doki szólított volna: "MÁR NEM VAGY EGYEDÜL". Elnevettem magam örömömben, és tényleg azzal a hírrel fogadott a doki, hogy "Megjött, akit úgy vártunk".

3.Most már 26 éves a nagyfiam, tökéletes összhangban vagyunk, teljes leki-szellemi örökségét sikerült átadnom Neki, Ő a legnagyobb támaszom. Most már csak azért drukkolok, hogy megtalálja Élete Pártját mielőbb.

4.Szeretném az unokáimnak is átadni, amit a fiamnak sikerült.

2017. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Te jó ég, már bánom, hogy kiírtam a kérdést, annyi "életvédő" idiótától kapok privátot. Nem is értem ezeket az embereket, milyen jogon turkálnak másnak a méhében...
2017. márc. 20. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!