Az abortusz injekciot hova adjak es mi a menete?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%

Ez a menete:


Egy nő egy délután láthatóan fájdalmaktól gyötörve jött be hozzánk a klinikára. Egy közeli abortusz klinikán nem sokkal előtte egy óriási adag Misoprostol-t kapott a négyes ikrei abortálása céljából. Már a második trimeszterben járt.


Bekísértük a mosdóba, deréktól lefelé levetkőztettük, és megkértük, hogy üljön rá a vécére. Mindannyian sokkolódva asszisztáltuk végig az elkövetkező percek eseményeit. Az első baba a vécébe esett. A nővér gyorsan megragadott egy nedvszívó kendőt és a nő alá tartotta, ahogy rohamléptekben átkísértük a műtőbe. Eközben történt, hogy a következő két baba félig kiesett belőle, és ahogy ott lógtak kifelé, azt láttuk, hogy a két tökéletes szépségű, élettelen kisfiú karjai egymást ölelik.


Végül sikerült bejutnunk vele a műtőbe, és elkezdtük az intravénás szedálást, de még mindig rettenetes fájdalmai voltak. A negyedik babát ki kellett belőle szívni. Darabokban jött ki.


Emlékszem, ahogy én és egy kollégám szipogva vizsgáltuk át a negyedik kisfiú testének maradványait a laborban. Az icipici, sértetlen babákat pedig a karjainkban ringattuk és sirattuk őket. Ekkor már tudtam, hogy nem vagyok képes többé ezt a munkát végezni. Befejeztem.

2017. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is azt javasolnám, hogy inkább ott érdeklődj, ahol élsz, hogy van-e ilyen lehetőség, bár én is csak a tablettás megoldást tudom, injekciorol 1-2x hallottam, de azt hittem ez csak ilyen mende-monda, hogy már ilyen lehetőség is van. Habár itthon tablettas ab sincs, csak rendes műtéti úton végzett.
2017. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18%
22 százalékos, hogy tudsz ilyeneket hazudni?
2017. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a normal is valaszokat. En is nemetorszagban elek. Pentekre kaptam idopontot a nogyogyaszhoz akor majd megtudok mindent.
2017. ápr. 20. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!