Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után a kádban ülve...

Abortusz után a kádban ülve zuhanyozhatok?

Figyelt kérdés

Csütörtökön volt a terhességmegszakításom.

A papíron az áll, idézem: "4 hétig ülőfürdő mellőzése", viszont nekünk kádunk van, eddig térdelve fürödtem. A kérdésem az, hogy a kádban ülve zuhanyozhatok, vagy az is kerülendő?

És szeretném elmondani, hogy nekem ezt külön sem az orvos, sem a nővérek nem mondták el, csak a kezembe nyomtak egy papírt amin ez áll sok más tiltott dologgal együtt, majd ezután búcsút intettek nekem, ezért a kérdés.


2017. máj. 7. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Még szerintem ne. Nekem Kedden lesz az abortuszom. És kérdezd meg a nőgyógyászod, addig zuhanyozz úgy, ahogy eddig. Mihamarabbi felépülésedet kívánom. Tudom, kellemetlen. Nekem már volt ilyen...
2017. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne ülj még le, hiszen ilyenkor sokkal- de sokkal könnyebb összeszedni a bacikat. Ugyanez van szülés után is, csak akkor 6 hétig kell mellőzni az ülőfürdőt. Tartsd be az utasításokat, hiszen a te egészséged érdekében adták a papírt.
2017. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
HA eddig térdelve zuhanyoztál, akkor most miért nem úgy csinálod? Ülve nem ajánlott.
2017. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Erről a nőgyógyászod kérdezd meg. Ő tud válaszolni érdemben.
2017. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Lehet én vagyok a hülye, de hogy lehet ülve zuhanyozni? Tartod az egyik kezeddel a rózsát a fejed felett? Nem lehet felállni abban a kádban? Mert zuhanyozni állva szoktak...
2017. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Ne ülj bele a kádba ennyi idővel az abortusz után. Mondjuk amúgy sem értem, hogy miért nem állva zuhanyzol? Nem csoda, hogy nem tájékoztattak arról külön, hogy ülve ne zuhanyozz, mert az emberek döntő többsége nem így szokott.
2017. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Ne ülj le. Tudom kényelmetlen térdelve zuhanyozni de ülve még nem kellene.


Off: én pl azért nem állva tusolok a kádban, mert bénázok és úszik az egész fürdő. Tervben, hogy elhúzzunk egy függönyt de addig marad ez, a függönyt is fel kell akasztani valahova..

2017. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Bakker, ennyi marhaságot! :)

Nyugodtan ülj le a kádba, és zuhanyozz. Azért nem lehet ülőfürdőt venni, mert a meleg vízben ücsörgés fokozza a vérzést. Ha zuhanyozol, az nem ér fel a méhedig.


Nekem missed ab volt, a műtét ugyanaz, és csak annyit mondtak, hogy ne üljek bele egy kád forró vízbe.

2017. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
11%
Szerintem ne. Mert pont ez a lényeg. Hogy ne ülj. Állva zuhanyozz. Az lenne a legjobb
2017. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, nyugodtan, olyan testhelyzetben zuhanyozol, amilyenbe csak akarsz. Meleg fürdőbe ne ázz hosszasan, mert alhasi vérbőséget okoz.
2017. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!