Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Magzatvédők! Ti mit gondoltok...

Magzatvédők! Ti mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés

Ilyen esetben is ráerőltetnétek a gyermeket a szülésre?


[link]



#abortusz #India #magzatvédők
2017. máj. 17. 18:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
58%
De nagy a csönd. Most hol vannak akik acsarkodni szoktak az abortuszos nőkre?
2017. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
37%

De nagy a csönd. Most hol vannak akik acsarkodni szoktak az abortuszos nőkre?


Mondjuk gyereket nevelnek? Bár gondolom 75%os azt te nem tudod milyen:-)


És ez a cikk egy nagyon ritka estet mutat be, egyértelmű hogy itt senki nem mondja hogy tartsa meg, mivel nagy valószínűséggel belehalna a szülésbe vagy a magzat születne súlyos rendellenességgel.


Van különbség egy 10 éves megerőszakolása meg egy 14-50 éves felelőtlen agyba-főbe kufircolása majd versenykapartatása között.

2017. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan, dehogynem, hiszen itt is egy új életről van szó.

Ha a nagy magzatvédők még akkoris megtartanák a gyereket, ha az súlyos fogyatékossággal fog születni, akkor szerinted ez kivétel lenne, kedves #2-es?

Itt egy olyan példa van felhozva, ahol a gyermeket molesztálták, bántalmazták, stb, és konkrétan erőszakból fogant a magzat. Teljesen mindegy hány éves a kismama. Az is, hogy erőszakból fogant-e, vagy sem. Nekik az abortusz egy tiltott dolog, még akkor is ha az anya élete is kerül veszélybe.

2017. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
34%
Hármas, ezt ne vedd biztosra. Én is abellenes vagyok, de ha az életem veszélyeztetné elvetetném, vagy ő lenne beteg. Erőszak miatt nem. De vicces ez a fikázzuk az abelleneseket kérdés. Most én is tegyek ki egy hasonló cikket ahol meg az abimádókat megyünk szidni?
2017. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
43%
Kiragadott, szélsőséges példák a napi szintű provokációd ellenére sem fogják megváltoztatni a "nagy magzatvédők" álláspontját. Ha tényleg érdekel egy-kettő ab-ellenes álláspont, akkor nyergelj át a tegnapelőtti kérdésedhez és olvasd el alatta a válaszokat. A jövőben találj ki valami eredetibbet, mert ez így ebben a formában unalmas. Nah, ki lehet esmént moderálni.
2017. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
31%

[link]


Ez kb olyan, mintha én azt kérdezném, hogy ti erre azt mondjátok, hogy például normális a "22 hetes korban abortált gyermekek" résznél a sósavval megölt baba? Valóban normális? Mert, hogy annak a megerőszakolt lánynak a gyermeke is így fogja végezni, csak a baba még nagyobb lesz. Persze, hiszen az a gyerek mindennek az oka... Egyértelmű, sósavat rá!


Egyébként nem értem annyira dolgot. Sok helyen azt lehet hallani, hogy azért nem mondják el a gyerekek a molesztálást, mert az anyjuk ki sem állna mellettük. De ez az anya éppen, hogy más. Bebizonyította, hogy azonnal kiállt a lánya mellett. Ezért nem igen értem, hogy miért nem mondta el a kislány a dolgot, ha ennyire régóta zajlott (ezt úgy mondom, hogy engem is zaklattak kislányként). Egy biztos, ebben az esetben is a halálraítélt magzat a legártatlanabb.

2017. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
56%
"hogy például normális a "22 hetes korban abortált gyermekek" résznél a sósavval megölt baba? Valóban normális? Mert, hogy annak a megerőszakolt lánynak a gyermeke is így fogja végezni, csak a baba még nagyobb lesz. Persze, hiszen az a gyerek mindennek az oka... Egyértelmű, sósavat rá! " - nem, ez nem normális, ez szimpla primitív és manipulatív hazugság.
2017. máj. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok abortusz ellenes, viszont ebben, ha van lehetőség a császárral szülésre, akkor azt mondanám, hogy ne ölje meg. De csak akkor, ha tuti biztos minden feltétel adott a császárhoz, mert 10 évesen nem fogja tudni megszülni.
2017. máj. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
27%

Egy brit lányt 11 évesen megerőszakolt a saját bátyja, ő nem is gondolt abortuszra!!!!!, 12 évesen megszülte, és azóta is bele van rokkanva lelkileg, hogy a fiatal életkora és a borzalmas családi körülményi miatt elvették tőle a picit és nem ő nevelhette!!!, mert élete egyetlen értelmének a lányát tartja, és azóta (most már bőven huszonéves az anyuka) is élete legfontosabb célja, hogy minél előbb és minél többet találkozhasson a lányával. Őrizgeti a lánya csecsemőkori ruháit, és siratja azt, akit mindenkinél jobban szeret. Hónapok óta tervezem lefordítani ezt a cikket, csak sűrű az élet, de ha nagyon szeretnétek, kedves abortuszpártiak, még a végén lefordítom.

[link]

2017. máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
20%

És egyx Paraguay-i eset, ahol 10 éves lányt erőszakolt meg a nevelőapja, és a hatóságok ellenálltak a nemzetközi abortuszlobbi nyomásának, mert ott tudják, hogy az ember fogantatásától kezdve ember, élő ember. A lányt végig orvosi megfigyelés alatt tartották, teljesen jól ment a dolog, majd a 37. héten megcsászározták. A baba és az anyukája is túlélte a dolgot.

[link]

2017. máj. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!