Abortusz után szükséges otthon maradni pihenni? Meddig?

Figyelt kérdés

Lenne egy tárgyalásom a beavatkozára után 2 nappal, de összesen 6 órát kéne vezetnem oda-vissza.

Szerintetek vállalható, vagy próbáljam meg más alkalomra tenni, kicsit későbbre?


2017. máj. 30. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Azért nem tudhatod, ez nagyon durva beavatkozás, szóval mindig van esélye annak, hogy valami félremegy. A méhedben konkrétan egy tátongó seb lesz, ami bármikor felszakadhat, elfertőződhet...

Pont emiatt, én sztornóznám az abortuszt is, és elmennék biztosan a tárgyalásra. 9 hónap múlva pedig hálát adnék, hogy így döntöttem.

2017. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi Utolsó, csak éppen nem az volt a kérdés, hogy megtartsam-e, vagy sem. Ez a helyzet kicsit bonyolultabb ennél.
2017. máj. 31. 09:57
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Otthon maradtam. Egy hétig pihentem.

Nem a testi fájdalmat, inkább a lelki részét.

Testileg semmi bajom nem volt. Elmúlt a vérzésem rövid időn belül, nem volt görcsölés, hányinger semmi műtét utáni komplikáció.

De a lelki fájdalmat túl kellett tennem magam ahhoz, hogy újra emberek között legyek.

De ha te jól érzed magad és úgy gondolod, hogy bevállalod az utat akkor hajrá.

Te tested, te érzed, hogy mennyit engedhetsz meg magadnak.

2017. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, ha könnyen át tudod tenni, akkor tedd át a következő hétre, ha nem, akkor szerintem 2 nap múlva általában bevállalható a 2x3 óra utazás.

(magzatvédőékkel meg ne törődj, ők minden AB-os kérdésnél megjelennek okoskodni... 0 felelősséggel)

2017. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem barátnőmnek volt abja és 2 nap múlva már dolgozott ugyanúgy, szóval nem hiszem, hogy ebből probléma lenne. Egyébként nem tárgyiasított a kérdező, egyszerűen megkérdezte h ab után vezethet-e ennyit. Egyszerű kérdés, arra pedig, h nem szépészeti beavatkozása lesz, szerintem már magátol is rájött..
2017. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!