Terhes lettem gyógyszer melette Es most sajnos abortuszom lesz nem tudjatok hogy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 22:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

A beavatkozás költségeit az Egészségbiztosítási Alap fedezi, amennyiben a terhesség megszakítására a biztosítással rendelkező állapotos nőnél vagy magzatánál fennálló egészségi ok miatt kerül sor. §


Amennyiben nem egészségügyi ok indokolja a terhességmegszakítást, a beavatkozásért díjat kell fizetni, melynek összege megegyezik a társadalombiztosítás szerinti finanszírozás mindenkori összegével (ez az összeg jelenleg 29 710 Ft). § A díjat átutalási postautalványon kell befizetni, amelyet a terhességmegszakítási kérőlap kitöltésekor kap meg a kérelmező.

[link]

De mindig van valaki, aki valamit jobban tud a törvénynél is:)

2017. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Igen 2011-ben annyi volt, most 2017-et írunk.

39000 Ft a költsége, de mivel gyermekvédelmit kapok így 11400 Ft-ot fizettem.

És íme aki jobban tudja, mivel 2 hete a csekket a védőnő töltötte ki, és én fizettem be.

Ne hivatkozz több éves törvénybe foglalt összegre, ami azóta növekedett.

2017. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Aki megírta a valós választ miért kellet lepontozni?? Akkor én is leleszek mert tudom hogy annyiba kerül valóban.
2017. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
Vagyis 39.000ft.
2017. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Azért vagytok lepontozva, mert a sok korlátolt féreg nem fogja fel, hogy egy nőnek joga van nem kihordani egy nem kívánt terhességet. :D
2017. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Ja ilyenkor nem feministák a nötársaim csak ha párjukat kell csicskáztatni. Köszi a felvilágosítást. Hü de lelezek nullázva👊
2017. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!