Valaki küldene hivatalos papírt egy abortuszról?

Figyelt kérdés

A barátnőm elémtolt egy papírt,miután szakítottam vele,hogy neki márpedig abortusza volt tőlem,és nem bírja egyedül..

De kételkedem benne..a neten pedig nincs semmiféle ilyen dokumentum. Kérlek aki tud segítsen.


2017. jún. 24. 16:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Ahány kórház, annyiféle zárójelentés. Tudsz olvasni? Akkor el tudod dönteni, hogy mit tolt eléd. Van rajta orvosi pecsét és aláírás? Akkor valószínűleg hivatalos is. Semmit nem segítene rajtad, ha valaki átküldené a saját zárójelentését.
2017. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem hiszel neki? Azért nem hiszem hogy valaki csak úgy ilyeneket hazudna.

Biztos kapott róla papírt, nem tudom, mit adnak ilyenkor, nem volt még abortuszom. Ha mást nem, akkor zárójelentést a kórháztól.

2017. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%

A terhesség megállapításáról és magáról a műtétről (és minden másról is) a kórház ad ki papírt (zárójelentés). De azt, hogy ki volt az apa, arról nem.


Egy abortusz nem könnyű döntés, valószínűleg megviselte lelkileg, és most kell valaki, aki segít neki, akire lelkileg támaszkodhat. Valószínű azért te, mert te voltál a gyerek apja. Nem hiszem, hogy egy gyászoló nő egy olyan ember társaságában szeretne vigaszt találni, akit ő becsapott (ha pl. megcsalt volna és másé a gyerek), vagy akihez nem áll közel.

2017. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Valamennyire osszetudnam hasonlitani.
2017. jún. 24. 17:03
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

De felesleges összehasonlítani!!!

Értelmezd a szöveget, bakker! Pecsét, aláírás, hivatalos fejléc van rajta?

2017. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Van rajta pecsét,de a szövegben nem vagyok biztos,hogy igy irjak ra...
2017. jún. 24. 17:07
 7/22 anonim ***** válasza:
35%

Szakítottatok, kész, vége. Ő hozott egy döntést nélküled, aminek most vállalja a következményeit. Neked ehhez mi közöd?

Csak vissza akar magához húzni.

2017. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Mi köze hozzá??? Az a köze hozzá, hogy ha tényleg az ő gyereke volt akkor joga van tudni, már ha úgyse lehet mit tenni az ügyben.

Teljesen meg tudom érteni a lànyt, szomorú mert szakítottatok és magàra maradt a döbtéssel. Abortusza volt, amit nem mindenki tud egyik pillanatról a másikra feldolgozni. Szeretett volna beszélni róla valakivel, aki viszont nem hisz neki és a papírját analizálgatja.


Ha velünk történne ilyen, a baràtomnak nem kellene papírokat mutogatnom ahhoz hogy elhiggye amit mondok neki... Még akkor se ha szakítanánk addigra éppen. Ez normál esetekben így van, nem kell bizonygatni senkinek az igazadat.

2017. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell annyira túllihegni. Ha szakítottak, eleve nem működött a dolog, most már hiába akar akármit a nő. Az nem volt gusztustalan, hogy apa tájékoztatása nélkül kikapartatta a gyerekét? Az nem, ugye? De álszent itt mindenki.
2017. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%

Mit nem bír egyedül? Ezt nem egészen értem.

Lelkileg nem bírja, vagy az anyagi része okozott problémát. Kicsit homályos a szitu.

2017. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!