Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hanyadik hétig veszik el a babát?

Hanyadik hétig veszik el a babát?

Figyelt kérdés
Meg szerettem volna tartani,de sajnos úgy alakult a sorsom,hogy mégsem tudom megtartani. Sajnálom és a szívem szakad meg érte,de más lehetőségem nincs.
2017. júl. 20. 18:05
1 2 3
 11/27 p.szabina1223 ***** válasza:
50%
12-ik hétig veszik el. Ha fiatalkorú vagy, akkor utána is. Sajnálom, hogy ezt a döntést kellett meghoznod.
2017. júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiatalkorú,vannak már gyermekeim.

Egyedül maradtam ,segítségem egyáltalán nincs,nehéz lett az anyagi helyzetem is. Se rokonok ,se szülők senki.

Örökbe soha nem tudnám adni a gyermekemet,aki 9 hónapig bennem növekszik és én szülöm meg ,én szenvedek meg érte.

Hirtelen jött ez a változás sajnos.

2017. júl. 21. 09:08
 13/27 p.szabina1223 ***** válasza:
Sajnálom. Hanyadik hétben vagy?
2017. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
10.hetbe
2017. júl. 21. 09:37
 15/27 anonim ***** válasza:
59%
Akkor necces lesz. El kell menni a nőgyógyászhoz, ő majd ad beutalókat mindenhova, de minimum 3 nap különbséggel kétszer kell menni családvédelmishez és csak utána adnak időpontot műtétre.
2017. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, szerintem még el fogod tudni intézni, de akkor neki kell látni a leghamarabb. A kórháznál meg próbálj időpontot foglalni még a 2 védőnős beszélgetés között.
2017. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
49%
24 éve vagyok férjnél, nálunk is becsúszott tavaly..... Elvetettem, mert így láttam jónak. Ne ítélj, hogy ne ítéltess! 6 hetes volt, nem kell ebbe belegyúrni mindent, sajnálom én is, de ez volt a racionális. Ennyi!!!!
2017. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Végül nem vetettem el a babát,de nagyon nehéz lesz egyedül. Nem fogok tudni mindent megadni három gyermeknek.

2017. júl. 25. 12:37
 19/27 anonim ***** válasza:
24%

Hát most már nem is fogod tudni, mert lassan kicsúszol az időből.


Én csak azt nem értem, hogy felnőtt 2 gyerekes nőként/anyukaként, miért nem a meglévőkre koncentrálsz? Miért vállalsz be még egyet, ha tudod, hogy a meglévőekkel se fogsz könnyen megbirkózni?


Az jobb lesz, ha pl az utcára kerültök egy embrió miatt, mert nem tudod fizetni a rezsit meg egyebeket?

Vagy ha a meglévőeknek kell ruha, iskolába tanszerek stb + ugye a hétköznapi dolgok, de a kicsi miatt szakadt ruhában kell járniuk vagy éheznek? Vagy ha esetleg van valamilyen álmuk akkor a te felelőtlenséget miatt mondhatnak le róla?


Mert azt garantálhatod, hogy akik itt mondogatják, hogy tartsd meg, ők nem fognak 5 ft-tal se támogatni.

2017. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy hirtelen lett nehez ugy lehet jobb is .. Most barmilyen is változhat.. Aki most jol áll es 10 hetesen repes az örömtől sem lehet abban 100% biztos hogy az ugy is marad.. Sosem tudhatjuk mit hoz a jövő.. Ettol meg nem felelőtlen.. Ismerősöm volt hasonló helyzetbe mostanra mindenük! megvan, pedig akkor ugy tűnt kilátástalan a helyzet. Szeretetben nem lesz hiánya a csoppsegnek. Ha igy érezted jonak akkor hidd el jol döntöttél kérdező. Minden jót kívánok es fel a fejjel.. Ha a párod elhagyott.. Johet majd másik aki többre becsül es párod lesz mindenben.. Es jut majd iskolataskara is... Legy pozitiv😊 kivanom hogy mielőbb jora forduljon a sorsotok.
2017. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!