Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hanyadik hétig veszik el a babát?

Hanyadik hétig veszik el a babát?

Figyelt kérdés
Meg szerettem volna tartani,de sajnos úgy alakult a sorsom,hogy mégsem tudom megtartani. Sajnálom és a szívem szakad meg érte,de más lehetőségem nincs.
2017. júl. 20. 18:05
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló 😘
2017. júl. 26. 21:12
 22/27 anonim válasza:
50%
Nagyon tiszteletreméltó és bátor döntés! Példaértékű! Imádkozni fogok azért, hogy a sorsod meghálája, hogy a szíved a szeretet mellett döntött! Hiszek benne, hogy megkapod! Nem hiszem, hogy a többi gyereked ezért bármit a szemedre fognak hányni, hogy is jut ilyen bárkinek eszébe? Lesz egy testvérük, akit szeretni fognak, a szeretetben jó osztozni! A gyerekeid értékes életet kapnak, és tanulnak tőled, és szívből kívánom, hogy ezen az úton tudjanak tovább járni! Biztos vagyok benne, hogy melletted fognak állni idősebb korodban is, mert tudni fogják, hogy szereted őket! A sors pedig ajándékozzon meg téged egy biztosnágosabb, szeretetteli élettel, mert megérdemled! Isten legyen veled! Bízzál, és jóra fordulnak a dolgok!
2017. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😗
2017. júl. 26. 23:47
 24/27 p.szabina1223 ***** válasza:
70%
Szia, de jó hír :) Minden jót kívánok én is :)
2017. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2017. júl. 27. 07:50
 26/27 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon örülök, hogy az életet választottad! Meg is lesz a jutalma meglátod. A harmadikkal én is megtapasztaltam. Jó egészséget és boldog babavárást kívánok! :)
2017. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2017. júl. 27. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!