Az abortusz ellenesek nem gondolnak arra, hogy aki az abortuszt válsztja, nem szeretné a gyereket, ha megszületne, vagy nem állna rá még készen, rossz körülmények között nevelné?

Figyelt kérdés
A gyerek meg azt kívánná, hogy bárcsak meg se született volna, mert a szülei nem szeretik, nem foglalkoznak vele, nagyon szegények, verik, stb....
2017. aug. 12. 12:38
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
67%

Nem, picit sem gondolnak ebbe bele, nekik egy a lényeg, hogy mindenkit rábeszéljenek a megtartásra, ha kell erőszakosan, ha kell bevetve az érzelmi zsarolós maszlagot, nekik édes mindegy. Ők annak is a szülést javasolják, aki a büdös semmire szülne, hisz ugye kedvenc szlogenjük, hogy "Biztos segítenek majd..." meg "Majd lesz valahogy..."

13 éves kislányt is nyugodt szívvel beszélnének rá a szülésre, mint ahogy azt a nőt is, akinek már pl van 2 + ő + férje és laknak egy 1 szobás kis lakásban pl. Nem baj, h már ők négyen is nehezen férnek el... Senkit nem érdekel, teljesen ésszerű még egyet bevállalni, hogy még inkább nyomorogjanak. Ők kicsit sem gondolnak bele ebbe, mert annyira elvakultan abellenesek, hogy az orruknál nem látnak tovább. Számukra csak az a pár hetes, néhány mm/cm-es embrió létezik, csak az a fontos, már megszületett, saját élettel és tervekkel rendelkező emberek akarat mit sem számít nekik.


Ja és az örökkedvenc, ami ugye itt is felbukkant az örökbeadás. Képtelenek felfogni, hogy sokan képtelenek lennének 9 hónap után odaadni csak úgy puszira másnak a gyereküket!!! A körülmények olyanok, hogy nem tudják megtartani, de örökbe meg nem akarják adni, amit maximálisan meg is értek, nem a mi bajunk, ha másnak nem lehet gyereke + az örökbeadás sokakat 100x jobban megvisel, hisz nem tudnak azzal a tudattal élni, hogy valahol van egy gyerekük, akin csak úgy túladtak. Igen, az abortuszt könnyebben fel tudják dolgozni, nem egy ilyenről hallottam. Hisz akkor még csak egy fejletlen, fájdalmat nem érző embrióról van szó, nem pedig egy megszületett gyerekről! Nem mellesleg nem értem mire föl kéne bárkinek is végigkínlódnia a 9 hónapnyi terhességet, annak minden kellemetlenségét (kezdve a rosszullétekkel, hányás stb..), ezzel kiesne a munkahelyéről + az iszonyú fájdalmas szülésről már ne is beszéljünk! Miért kéne ezen átmennie, ha egyszer NEM akarja megtartani a terhességet??! Elhiszem, hogy aki jajj de várja már, az talán másképp éli meg, de aki nem akarja/tudja megtartani, annak ebben semmi haszon nincs, senkitől nem várható el, hogy ezt önként és dalolva bárkinek is megtegye! Igen az abortusz az mindenkinek a magánügye, nem titkolják, csupán a nőn kívül nem tartozik ez senki másra! Nem úgy indítunk egy ismerkedésnél, hogy XY vagyok és volt 1 abortuszom... Viszont az örökbeadást elég nehezen lehet eltitkolni, hisz kicsit sem lenne feltűnő, hogy nagy hassal lát mindenki, majd elmész szülni és üres hassal + üres kézzel jössz vissza...

2017. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
63%

Szerencsere en nem olyan kozegben mozgok, ahol palcat tornek a fejem felett.

Ekkora baromsagot meg mar reg olvastam. Megis kinek kene tudnia egy abortuszrol? Ki kene irni facebookra, vagy teli szorni az utcat szorolapokkal? Senkinek semmi koze ehhez, ez igy is ugy is maganugy.

Jaj a masik kedvenc, ha nem akarsz gyereket hat ne szexelj. Oke, tiszteletben tartom, hogy te csak akkor bujsz agyba a paroddal, ha epp az utodnemzes a cel, de en elsosorban az elvezetert teszem es errol nem mondok le. Megteszek mindent a vedekezes erdekeben es ezek utan mossom kezeimet. Szerencsere csak egyszer tortent meg a baj , de rogton intezkedtem(esemenyutani) esss lam nem lettem terhes. Nem onmegtartoztatas kell, csak nemi esz...

2017. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
60%

"mert az abortusz miatt szerinted nem fognak elítélni? "

Normális ember nem. A mániákusok meg kit érdekelnek...

2017. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
32%
engem meg a mániákus abortuszpártiak nem érdekelnek. :)
2017. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
39%
Aki nem akar gyereket talan védekezni kellene es akkor nem lenne abortusz nem abortusz harc. Nekem ne mondja sebki mert nekem nem lehet bemesélni hogy itt mindebki védekezés mellett maradt terhes!!!! Nem mai csirke vagyok de soha nem szakadt el a gumi hatott a gyogyszer es hadd ne soroljam....itt vmi nagyon bem stimmel. De ha egy nő nem akar gyerelet ugysem tartja meg. Vsak előtte gondolkozni kellene a vedekezesen. De van aki ugy van vele h majd az ab megoldja. Sajnos ismerek ilyen nőt. 3 ab utan már nem engedelyznem. Befektetnem a nőt akorhazba a szülésig es utana örökbe adás. Aztán utana hátha elgondolkozna a világ a kell gyerek nem kell gyerek című fejezetén.....
2017. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
48%
" Befektetnem a nőt a korhazba a szülésig es utana örökbe adás. Aztán utana hátha elgondolkozna a világ a kell gyerek nem kell gyerek című fejezetén....." - még jó, hogy ezek az ostoba rémálmok rémálmok is maradnak...
2017. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
25%
de az már rég nem rémálom sajnos, hogy az emberek a saját magzatukat gyilkolják...
2017. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
51%
Senkit nem gyilkolnak meg...
2017. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
48%
#27, az, hogy a nő meghatározott feltételekkel dönthet a saját terhességéről, az egy JOG és nem kötelezettség... ha te nem akarsz élni vele, senki se kényszerít rá... Az viszont alap, hogy te se akarj beleszólni mások döntésébe.
2017. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
48%
Tévedés, ugyanis senki nem gyilkol meg senkit! Jó lenne alapvető dolgokkal tisztában lenni, mielőtt hülyeségeket beszélünk!!
2017. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!