Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nyíregyházán esemény utáni...

Nyíregyházán esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, mindig felelősségteljesen védekeztünk de tegnap történt egy kis baleset. Habár belém nem ment semmi, ma eszembe jutott hogy pont termékeny napok vannak, ezért döntöttünk tabletta mellett. Olvasgattam a kórház honlapját, de látom hogy nem kell beutaló. Van egy csomó kérdésem ezért, mert hálistennek eddig még nem kellett.

18 év alatt kiadják? Szülőnek "szólnak"? Mit kell mondanom az orvosnak? Nagyon megalázó lesz, pláne úgy hogy 18 év alatti vagyok? Tabletta után rendesen meg fog jönni (viszonylag rendszeres a mensim)?


2017. aug. 21. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Úgy bizony, csak kevesen tudják:

[link]

[link]

2017. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!