Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki ellenzi az abortuszt, mi...

Aki ellenzi az abortuszt, mi a helyzet ha a terhesség mind a magzat, mind az anya életét veszélyezteti?

Figyelt kérdés
2017. szept. 16. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző válaszoló:

Létezik örökbeadás is. Tudom hogy nagyon nehéz lehet az anyukának, meg hogy ennek az általános megitélése sajnos rosszabb mint az abortusznak, de van olyan helyzet amikor ez a legjobb megoldás.

2017. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a terhesség veszélyezteti az anya életét, akkor is az ő döntése, h megtartja-e v sem.

Senki sem kötelezheti arra, h ölesse meg a magzatát és soha többé ne is akarjon gyereket.


Az én esetemben a terhesség alatt derült ki, h van egy genetikai betegségem. A 7. hóban voltam, amikor lett diagnózis. Akkor azt mondta az orvos, "ha ez a diagnózis előbb megszületik, ez agyerek nem születik meg".


Jelentem, itt vagyunk. A gyerekem azóta felnőtt.

2017. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30%
11. Igen. De semmi garancia arra, hogy a gyereknek normàlis élete lesz, szeretni fogjàk, rendesen bànnak- e majd vele. Van aki ezt nem akarja megkockàztatni. Èn se tenném amúgy. Inkàbb meg se szülessen, mint szenvedjen és egy életre megnyomorítsàk a nevelői. Plusz egy megszületett gyereket nem olyan könnyű ám màsnak adni mint ahànyan örökbeadàssal dobàlóznak. Arról nem beszélve, milyen negatív hatàssal lehet màr egy terhesség kihordàsa is egy nőre. Munkahelyi gondok, ítélkezés szülés utàn, hogy eldobta a gyereket, ha komplikàlt a terhesség , sok a hiànyzàs akàr el is küldhetnek, aki akarja megoldja mint munkàltató. Stbstb. Kvàzi összeomolhat a nő élete egy olyan gyerekért akit meg sem tarthat. Egyàltalàn nem cukormàz a kihordàs, örökbeadàs sem
2017. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!