Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nos a helyzet az hogy elve...

Nos a helyzet az hogy elve tulsulyal estem teherbe 75 kiloval es 165 cm erel most 32 hetesen 88 kilo vagyok menyit fogok meg hizni?

Figyelt kérdés
harom kilo most ket nap allat jot fel nem zabalom tul magam de azert eszek viszont kezdek felni hogy igy mi lesz meg szülésig hasonlo kategóriájú csajok nektek menyi ment le egybol szülés utan???es ha nem is rogton utanle ment amit felszedtetek ??? Kezdem minden onbizalmam elvesziteni .

2016. szept. 11. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Dietazz.. semmi nasi meg edesseg csak nagyon minimalis. Lehet terhesseg alatt is esszel ennI. Ha nem ennel sokat nem hiznal ennyit. Nem rosszbol irom. Ne vedd magadra. Ez meg igy oke, de tovabb nem lenne jo. Egeszsegtelen.:(

Boldog Babavárást!!!

2016. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

168 cmhez kezdtem 75el. 97el mentem szülni (22. Héten még 0 plussz volt) 95el jöttem ki. Féléves korában 115 voltam.

Kezdj el normálisan étkezni, ha nem akarod úgy elcseszni min èn.

2016. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességemet kezdtem 75 kgmal 91el mentem szülni, 88 kg voltam, mikor hazamentem. Ez 3 éves koráig annyi is maradt, igaz nem tettem ellene.

Oviba került, én meg fél év alatt 15 kgot fogytam. Majd még fél év alatt másik 10et.

A második terhességemet 73 kgmal kezdtem, 85tel mentem szülni, 78 voltam hazajövetelkor, most 5 héttel késöbb azninduló súlyomnál vagyok

De remélem lemegy még 6-8 kg szoptatás alatt.

2016. szept. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elsőt 84kgval kezdtem 92vel mentem szülni(annyi "diétàt" tartottam,hogy mindent ettem amit és amikor megkìvàntam csak fele adagot, mert biztos hogy nem terhesség alatt fogom sanyargatni magam) 82kgval jöttem ki a kórhàzból, fél év múlva 53kg voltam.

Màsodikat 70 kgval kezdtem, 77- el mentem szülni. 72 vel jöttem haza.

Nem mértem magam azóta, de most fél éves a pici és megint babàt vàrok, szóval tuti megint 77 körül vagyok.

( Mindhàrom terhesség első 2-3 hónapjàban szedtem fel a 90%àt a terhesség miatti plusz súlynak, egy dekàt nem hìztam az utolsó 2 hónapban az első két gyerekkel, szerintem most sem fogok, mert érzem hogy màr frlszaladt jópàr kg.)


Szerintem a mértékletesség a fontos. Ha csokit akarsz egyél azt, de nem 2 tàblàval, hanem 2 kockàval. Vagy esetleg tedd azt,hogy amikor nasizni akarsz akkor iszol előtte vagy eszel vmit ( ami egészséges és nem túl nagy a kalória értéke) Mert akkor nem tudsz sokat " bűnözni".

De azt mkndjàk a 160ch diéta is jó. ( bàr baràtnőm ugyanúgy hìzott diéta alatt is, de a baba meg nem :-S, aztàn abba kellett hagynia).


Van olyan hogy megkergül a szervezet terhesség alatt.

2016. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 kg 2 nap alatt szerintem nem raktározódott el, én is simán tudok ilyet produkálni egy hétvége alatt, ha sokat eszem. Általában az elfogyasztott étel, plusz az általa megkötött több víz nyomja a súlyt. Ha visszatérsz a normál, nem túlzott táplálkozásra, akkor az, vagy legalábbis jó része, le fog menni kb 1 hét alatt. Persze, ha továbbra is többet eszel, akkor sajnos elraktározódik.
2016. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is diétázz,de nem lehet bármilyen diétát terhesen. azt nyugodtan csinálhatod,amit a terhességi cukrodoknak írnak elő,160gr-os Ch diéta.
2016. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél 171centihez 86-al kezdtem. Első 12 hétbe lementem 77-re. 87-el szültem,80-al jöttem haza. Nyolc hos volt mikor meguntam az ismét 86-ot,három hó alatt 56lettem. Borzasztóan néztem ki. Másodikkal 86al kezdtem,nost 36hét és 95vagyok. 3hét alatt lement egy kg. De amikor a lehülés volt,lemenz 4kg viz,szóval most is annxi van rajtam megint sajna,alapból 90-92lehetek.
2016. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kislányommal 87 kg-mal kezdtem, és 90 kg-mal mentem szülni, hála az első trimeszter émelygéseinek, valamint az 3. trimeszterben annak, hogy a lányom nagyon nyomta a gyomromat, és alig bírtam enni... Ennek ellenére mind a 3 felszedett kiló a 3. trimeszterben jött rám.

De én összességében fogytam vele :)


Most a 15. héten vagyok a kisfiammal, 81 kg-mal kezdtem már 84 kg-nál tartok, kicsit aggódik én is :)

2016. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ezt a komentet azért irom meg hatha masoknak is tudok vele segiteni megszületett a babam 93 kiloval szültem a vegen korházbol haza érve mar 82 kilot mutatót a merleg két napra ra mar csak 80 vanat azota sajnos hiztam mert nem nagyon mozdulok ki a picivel hideg van nagyobb setakba se tudok belefogni azt ajánlom rögtön utánakicsit diétázatok es nezetek mit esztek én is azt fogom tenni most 83 kilo vagyok ...
2016. dec. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!