Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Fájdalmas az abortusz kábításban?

Bogoc kérdése:

Fájdalmas az abortusz kábításban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnèk, nem altatásos abortuszról.
2017. okt. 19. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

5,


Ez még aztán kamu a javából. "

2017. okt. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

"mert mindkettő gyerek meghalt volna, ha egyiket nem szedik ki."


Nem "szedik ki" a gyereket szelektív abortusznal, pláne hogy eleve nem gyerek, hanem embrió, vagy Max magzat. Injekcióval megállítjak a fejlődését és előbb utóbb elsorvad.

2017. okt. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
A kórházban nem tesznek különbséget a műtét szempontjából a missed ab.-os páciensek, illetve a nem kívánt terhességet megszakíttatók között, mindegyiknél ugyanúgy zajlik az eljárás. Azért hívják bódításnak(kábításnak), mert nem mélyaltatás, ettől függetlenül ugyanúgy nincsen magánál a beteg, nem érez semmit. Valóban nem túl fényes az egészségügy helyzete és egyik-másik kórház is már úgy fest, mintha a II. világháború óta nem történt volna változás benne, de ez itt a 21. század. Nem fognak senkit sem hentes módjára, ébrenléti állapotban egy kisműtétnek sem kitenni, ne riogassa már senki sem rémtörténetekkel a kérdezőt! Nem kell egyet érteni vele, de ítélkezni sem felette, sem joga, sem feladata ez egyetlen vadidegennek sem. Tudom, az elvakult abortusz ellenesek azt szeretnék, ha kínok kínját élnék át ezek az emberek, de attól még, mert ez a kívánságuk, nem fognak egyik nőgyógyászati kisműtőből sem mészárszéket csinálni, hogy megnyugodjék a gyűlölködők háborgó lelke. Kérdező, nem fogsz érezni belőle semmit sem, előtte (ha szükséges a tágítás, mert nem szültél) és utána valamivel kellemetlenebb lesz. Szintén missed abosként a szobában tértem magamhoz(legalábbis arra emlékszem, meg arra, hogy előtte számolok a műtőben), pont ugyanúgy láttak el és kezeltek, mint az összes abortuszra előjegyzett "beteget", erősebb görcseim voltak utána, mint egy sima menzesznél, lévén 9 hetes terhes voltam, mikor elhalt a magzat. Tágításra nálam nem volt szükség, mert már szültem előtte, így aznap reggel bementem, majd a férjem délután értem is jött. Fizikálisan gyorsan helyrejöttem, a többi meg nem tartozik ide és azóta már megszületett a kisöcsi is, 2 terhességem halt el előtte.
2017. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem semmi nem fájt, a tágítás sem. Testileg semmi negatív következménye nem lett hálistennek. Viszont évekkel később elkezdett leesni, mi is történt bennem ott és akkor. És az még azóta is nagyon fáj, pedig azóta három gyerekem lett és nagyon boldog vagyok velük. Én nem ítélek el senkit, csak arra bíztatok mindenkit, hogy nagyon sokszor és több szempontból gondolja át, mielőtt abortuszra menne.
2017. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem fáj.max a tagito amit kapsz előtte. Picit .lelkiekben nehéz. Kitartast
2017. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!