Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti ilyen esetben abortuszra...

Ti ilyen esetben abortuszra mennétek?

Figyelt kérdés

Az anyukám 42 éves, takarítónő aki egy elég gazdag családnál dolgozik és ő mesélte nekem ezt a történetet.

Szóval adott egy 34 éves nő és egy 36 éves férfi, nem házasok, van két gyerekük 10 és 6 évesek.A nőnek a szulei meghaltak, rokonai nincsenek ahogy saját keresete se ugyanis 18 éves kora óta a párja tartja el.A férfi nagyon családcentrikus, becsülettel neveli a gyerekeket , imádja őket, ügyvédként dolgozik így baromi jól állnak anyagilag.Viszont a nő egy elég problémás eset..Bulizni jár, költi a pénzt ezerrel, gyerekeivel alig-alig foglalkozik, szeretője van.Egy nap a nőnek nem jön meg ezért elmegy orvoshoz, kiderül hogy 6 hetes terhes.Kitudódik..Mivelna férfi óvszert használ, ezért a nő színt vall és elmondja hogy minden héten mikor azt hazudta a barátnőinél van valójában bulizott és ivott mint állat,a férfi tudomására jut hogy a családbarát feleségnek hitt kedves "anyuka" csak a dadákkal nevelteti kb a gyerekeit..A szerető akié valószínűleg (márha az övé ugyanis a nő bulikba is mindenkivel összefeküdt) teng-leng a világba és közli vetesse el a nő mert neki sokszor mozira nincs pénze nemhogy gyerekre..a férfi közli a nővel hogy vetesse el ugyanis más fattyát nem neveli, mivel nem házasok ezért a nő egy büdös forintot nem kapna a vagyonából és ha nem veteti el akkor kirakja...ti ha a nő helyében lennétek elvetetnétek tudva hogy folytathatjátok a semmittevő luxus problémamentes életeteket egy gyerekszerető férjjel aki imádja a gyerekeit (helyettetek is neveli) vagy megtartanátok ki tudja kinek a gyerekét ami azzal járna hogy valószínüleg az életviteletek miatt a másik kettőt a férfihez ítélnék, ráadásul ügyvéd is, kiraknák a szürütöket a luxusból úgy hogy még egy számlát se tudtuk feladni ugyanis a nő egy életképtelen érettségivel se rendező ingyenélő, aki életébe 1 percet nem dolgozott, semmilyen anyagi támogatásotok nem lenne mivel a szüleitek halottak a barátaid kivetnek, tudva hogy a 3. Gyereked egy fillért nem fog örökölni míg a másik kettő házat, kocsit a másik két gyerekedet 2 hetente láthatnád a felügyeleti jog miatt....



2017. okt. 20. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem függetlenül attól, hogy kiteszi-e vagy sem mindenkinek jobb, ha nem tartja meg.

Akik védik a nőcskét: itt nem egy leatrapált, elhanyagolt anyukáról van szó, hanem egy olyan nőről, aki inkább szült 2 gyereket ennek a pasinak, minthogy bármi mást csináljon az életben. Még csak takarítani sem kell neki, gondolkozzatok már, mielőtt elkezditek sajnálni szegény magárahagyott némbert... Gondolom a pénz abból van, hogy apuci dolgozik, ez azzal jár, hogy kevesebbet van a családdal -de ehhez nem kell ügyvédnek lenni nagypénzért, ugyanígy lehet dolgozni 4 műszakban is). És amikor szabadideje van viszi a gyerekeket. Nem gondolom, hogy ez rossz szülői példa. Másrészt, ha annyira boldogtalan a kapcsolatában bátran lehet szakítani, semmivel sem rosszabb,mint ilyen módon leszarva a gyerekeit félrek*ni. Nem tudom sajnálni se őt, se a fattyát.

2017. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 mi a fene ***** válasza:
Ez egy kamu, ilyen hülye balek ügyvéd nincs.
2017. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy elvetetném. Mondjuk én védekeztem volna a terhesség ellen.
2017. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"Nem tudom sajnálni se őt, se a fattyát." Mert a kamu-gyerek aztán nagyon tehet a dolgokról.... Még ha igaz lenne a kérdés is ocsmány dolog ilyet mondani egy meg nem született babára.-
2017. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a helyzet, hogy az ilyen nő aztán a megszületett gyerekkel zsarolják a jóhiszemű férfit (itt a jelenlegi férjet), és mindenki jön ezzel a "jahj szegény kisbaba" meg "csak a gyerek érdekében" dumával. A nem sajnálomot arra értem, hogy nekem bizony nem lágyítaná meg a szívemet, ha így gyerekestől kellene utcára költöznie.
2017. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Természetesen abortusz. Nem is értem ez miért kérdés, hisz egyértelmű.
2017. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A sztori kamu. Ilyen balek pasi nincs a földön, aki legálisan ügyvédként dolgozik, tehát elvileg nem buta ember...és esélyt adna egy ilyen nőnek? Kizárt.


Mindegy is. Én egyrészt nem kefélnék félre, ha mégis (mivel a sztorit nézzük) akkor van annyi eszem, hogy védekezzek. Ha mégis terhes lennék, alap, hogy elvetetném, mivel a gyerek apjától nem számíthatnék semmire, amúgy is csak kaland volt. Plusz, ha én olyan nő lennék aki nem törődik a másik 2 meglévő gyerekével, akkor minek szülnék még egyet???? Igen. Abortuszra mennék.

2017. okt. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!