Abortusz után mennyi idő kellett hogy teljesen rendbejöjj? Mieddig fájt és mennyit maradtál ki a munkából miatta?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 13:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerdán volt, másnap már mentem volna e a doki nem engedte. Következő héten hétfőn már dolgoztam.


A fájdalmat fizikailag érted? Arra már nem emlékszem.


Nálunk elhalt a baba, de úgy tudom a technika ugyanaz.

2017. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, fizikailag. A rendejövést is.Tehát mennyi idő múlva nem volt semmi jele?Se fájdalom, se más?
2017. okt. 26. 14:58
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem holnap fogják megcsinálni.
2017. okt. 26. 15:00
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem volt utána fájdalmam! Annyi,hogy párnapig vérzel! Műtét után kicsit kába leszel,vagy aludni vagy sírni fogsz! Mindenkinél más jön ki!
2017. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Munkába néhány nap után már mehetsz, nem sok idő visszarázódni a mindennapokba.

Bírom azokat a hozzászólókat, akik tudják a jövőt (lásd az első válaszolót, aki bődületes hülyeséget írt) meg azokat is, akik jönnek itt a "Ha van szíved", "Ha van lelkiismereted" szarsággal. Könyörgöm, az hogy a ti cseppnyi eszetekbe nem fér bele, hogy van akinek az abortusz a jó/jobb/legjobb megoldás, még nem kell el kezdeni a szent beszédet. Ugyanúgy rendelkezik lelkiismerettel és szívvel is - bármilyen meglepő sokaknak - az, aki az abortuszt választja! Mindenkinek jogában áll úgy alakítania a saját életét, ahogy az neki jó, ettől még nem lesz kevesebb, mint néhány itteni szentfazék, akinek kizárólag az a néhány hetes embrió számít, a már megszületett, felnőtt ember egy kicsit sem..

2017. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Műtèt utàn fèl òraig volt enyhe fàjdalom görcs mintha menzesz előtti görcs lett volna de az elmùlt utàna estère màr a vèrzès is elmùlt, èn màr estère jobban lettem. Rà 7 hètre jött meg a havim.
2017. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt semmi fizikailag. Pont olyan volt, mint mikor megjön. Nekem pénteken volt, hétfőn mentem dolgozni.
2017. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Akit zavar a negatív komment, az nem itt teszi fel az ilyen jellegű kérdést, hanem az orvostól, védőnőtől, baráttól kérdez. Ha pedig nem zavarja, akkor egy kis hasfájás már semmi.

Szülésznő vagyok, láttam már néhány nőt abortusz után. A fizikai fájdalom nagyban összefügg a hozzáállással tapasztalataim szerint. ébredés után lehetnek heves, menstruációs görcsszerű tünetek bővebb vérzéssel, de kérhet fájdalomcsillapítót. Lehet, hogy kicsit hosszabb lesz a vérzési periódus, de gyorsan regenerálódik a szervezet. Amennyiben menstruáció mellett tud a nő dolgozni, ha pénteken lesz a beavatkozás, szerintem hétfőn már semmi akadálya a munkának.

Ha csak egy "életképtelen sejthalmaz", akkor fel a fejjel, jövő hét végére már jöhet a következő.

2017. okt. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Annyira unalmas és felháborító már ez az erőszakosság. Ti mit nem értetek meg azon, hogy ő már eldöntötte???! Ennyire nehéz a felfogó képességetek?

Bár amennyi biológiai ismerettel rendelkeztek nem csoda.

Utolsó, bármennyire is küzdelem a koraszülött babákkal, ők igen is életben vannak méhen kívül is, és képesek felépülni, boldog egészséges babák, gyerekek lenni.

Barátnőm kicsije is koraszülött volt. Most otthon van, igazi mosolygós életerős pici.

A kérdező magzatát próbáld "kiemelni", ott lesz vége. Ugyanis ő még csak egy magzat, nem pedig gyerek. De nem tudom mit strapálom magam, ha még ezerszer írják le nektek, ti akkor sem fogjátok fel, nincs mivel.

2017. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Engem későn vett észre anyukám, és nem vetetett el. Azóta is azt hallgatom, hogy élete legrosszabb döntése volt. :(
2017. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!