Abortusz után mennyi idő kellett hogy teljesen rendbejöjj? Mieddig fájt és mennyit maradtál ki a munkából miatta?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 13:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
"Szerintem aki ennek örül, érje is be ennyivel, és ne legyen már olyan gyáva, hogy az esetleges döntését orvosi beavatkozásnak tekinti. Nem, az ilyen ember a saját, vér szerint magzat-gyermekét öleti meg pénzért." - szerintem meg te fogadd el, hogy a saját véleményedet te sem tudod másokra kényszeríteni, pont ahogy én se tudom rád a sajátomat. A gondolat, a vélemény, a lelkiismeret szabad. Szokd meg, vedd tudomásul.
2017. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem, ha még egyszer elolvasod, amit írtam, van rá esély, hogy megértsd. Mivel feketén-fehéren ott áll, hogy ma Magyarországon az abortusz a 12. terhességi hétig legális, feltételezem, a hipertónia ártalmai fosztottak meg a szövegértési képességedtől. Rosszabb esetben...
2017. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
73%
Mikor én írok neked, már túl vagy rajta.Nekem egy csütörtöki napon csinálták, praktikus okokból az előtte-utána napot is kivettem, bár semmi szükség nem volt rá. Semmi fájdalom nem volt, simán tudtam volna dolgozni pénteken.Úgyhogy no para, túl leszel ezen is, és a tökéletes, szent életű kárálókra ne hallgass!Boldog életet neked!
2017. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
Ha már a gyermekednek nem adtad meg a lehetőséget rá ...
2017. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%
Kedves utolsó, látom meghaladja az agyikapacitasod felfogni, de akkor elárulom a titkot: a kérdezőnek NINCS gyereke. Van, vagyis már csak volt egy nehány hetes fejletlen sejtcsomó a méhében, ami teljességgel életképtelen a kérdező testen kívül. Úgyhogy hadd döntse már el mindenki saját maga, hogy az egyetlen eletet hogyan éli és minek vagy épp minek nem ad lehetőséget!!
2017. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
23%
Jó hogy a ti anyátok nem volt ilyen gondolkodású. Mert akkor meg sem születtetek volna.
2017. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%

16# Az én anyám ilyen gondolkodású. Mégis itt vagyok. A többit elvetette, mert esze ágában sem volt még egyszer átmenni azon, amit a terhesség és a szülés jelent.

ÉS?

2017. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
39%
Nehéz lett volna neki reggelente bevenni egy antibébi tablettát ugye?
2017. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%

A 70-es években még marha erős tabletták voltak, neki pedig komoly gondjai lettek (trombózis leiden mutáció miatt). A spirált nem bírta. A gumik is elég szarok lehettek akkoriban (én is így lettem, csak velem sokáig menstruált és nem vette észre, hogy vagyok).

Akkoriban a dokik még előszeretettel javasolták a hosszú szoptatást, mint fogamzásgátlást - nos, ez nem vált be. Ne mondjam, hogy a szülés után már nagyon nem élvezte anyám a szexet, fájdalmai voltak még biciklizni sem bírt - tönkre is ment a házaséletük. Apám még élvezte volna talán ennek ellenére, de gumiban nem volt neki öröm. Folyamatos feszültség volt, félremenés, problémák. Bírta az öreg 35 évig, aztán öngyilkos lett.

Úgyhogy bekaphatod magzatvédőkém az összes f-betűset.

2017. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Are You Scorpio ***** válasza:
<3 abortusz <3
2017. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!