Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után milyen volt az...

Abortusz után milyen volt az ébredés? Mit csináltatok utána?

Figyelt kérdés
Igazából minden érdekel róla, nemsokára enis megyek és egy kicsit tartok tőle, mert még sosem volt műtétem
2018. jan. 15. 16:10
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Illetve érdekelne az is hogy hányan voltatok egy szobában, és mindenki ugyanazért volt ott?
2018. jan. 15. 16:10
 2/32 anonim ***** válasza:
52%
Az abortusz után nagyon jól esett az ébredés:egy hatalmas kő gördült le a szívemről! Túlvoltam rajta, tudtam, hogy már nem vagyok terhes. Picit nyilalgattam, de nem érdekelt. Viszont nagyon éhes voltam. Életemben nem ettem olyan finom menzás piskótát csokiöntettel, mint akkor közvetlenül az ébredés után. Az ágyam melletti szekrénykén várt a kórházi koszt.
2018. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
Még annyi, hogy talán 4-en vagy 5-en voltunk egy szobában, mindannyian fiatal húszas éveikben járó lányok. Mind abortuszra várakoztunk.
2018. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Lélegeztetnek műtét közben? Van katéter?
2018. jan. 15. 16:29
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2018. jan. 15. 16:29
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
A katéterre nem emlékszem, de biztosan van, mint minden altatásos műtétnél. Az altató befecskendezése után azonnal a számra tették a maszkot, gondolom, ment az oxigén végig a műtét során. De megmondom őszintén, ezekre a részletekre sosem kérdeztem rá, nem érdekeltek, csak szerettem volna mihamarabb túllenni rajta.
2018. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
32%
Annyit tudok, hogy nem teszik egy szobába soha az abortuszra várókat másokkal. Szülészeten gusztustalan is lenne. Szóval nem fog csúnyán nézni senki.
2018. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
48%

Dehogynem teszik egy szobába.


Ahol nincsen hely, a sima missed abosokkal összerakják őket.


Hidd el, nem öröm, főleg, ha az abos egy kicsit idióta, aki fennhangon áradozik, dejó, hogy elvették a babáját.

Az ő dolga, de mikor nekem elhalt a terhességem 20 hetesen (TUDTA), és ilyennel jön, az hittem, fejberúgom.

2018. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

1. Katéter nincs. Az hosszabb műtétekhez kell, egy abortusz kb. 10 perc. Még meg sem csapolnak előtte, csak elküldenek pisilni.

2. Nem intubálnak és nem lélegeztetne. Ez csak egy rövid vénás altatás.

3. Ahol van rá lehetőség, ott azért igyekeznek külön szobába tenni a terheseket azoktól, akik terhességmegszakításra jönnek. De természetesen ez azért nem minden esetben lehetséges, szóval nagyon gyakran kerülnek össze olyanok, akik nem akarják a terhességüket olyanokkal, akik már a szülésre készülnek vagy olyannak, akik akarták volna a terhességet, csak elhalt.

2018. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

Mindenképpen vigyél könyvet vagy fülest amivel zenét hallgathatsz.

Ha egy szobába vagy miss abossal akkor inkább foglald le magad, mint társalogj.

Amikor nekem volt missabom a szivem szakadt meg amikor 4-en (rajtam kívül mindenki) abortuszra jött és volt akinek az 5. Volt mert a pasija utálja a gumit ő meg elhízik a gyógyszertől. És ezt olyan vidáman beszélték, mintha csak egy klubban lennének.

2018. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!