Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után milyen volt az...

Abortusz után milyen volt az ébredés? Mit csináltatok utána?

Figyelt kérdés
Igazából minden érdekel róla, nemsokára enis megyek és egy kicsit tartok tőle, mert még sosem volt műtétem
2018. jan. 15. 16:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
40%
Hát én személy szerint zokogtam és a szobatársaim elmondása alapján félrebeszéltem, az egyikőjüket pedig, aki segíteni próbált rajtam, angyalnak neveztem, rémlik, hogy tényleg angyalt láttam benne. Akkor nem igazán értettem, hogy miért sírok. A mellettem fekvő lányt szólongattam sírva, akinek szintén abortusza volt. A teremben (kb 8 ágyas lehetett) csak mi ketten voltunk azért, hogy elvetessük a babánkat. Évekkel később jöttem rá, hogy azért zokogtam, mert abban a furcsa, elkábult állapotban valahogy felfogtam, hogy a saját kisbabámat ölettem meg, aztán ahogy ébredeztem, kezdtem elfelejteni a dolog lényegét. Bemagyaráztam magamnak, hogy ez volt az egyetlen megoldás, és próbáltam ezerrel elhinni. Utólag életem legnagyobb szörnyűségének tartom, a legeslegrosszabb döntésnek, amit valaha meghoztam. Pedig egyedül neveltem volna, de utólag ezerszer inkább ezt választanám! Aztán később lett férjem, gyerekeim, de így is egy életen át siratom a kicsikémet, akit én ölettem meg. Bárcsak Te meggondolnád magad!
2018. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
21%
Én nagyon sírtam és azt mondogattam a férjemnek, hogy soha többé nem akarok ilyet. De csak ilyen pillanatok ugranak be erről, mert utána még aludtam egy kicsit. Én egy 3 ágyas szobában voltam két idősebb nővel akiknek nem abortuszuk volt. Engem az orvosom műtött aki éjszakai műszak után jött vissza. Szerintem azért nem kerültem az abortuszosok közé. Mindenki más a lábán ment a műtőbe én kaptam valami bogyót előtte és letoltak ágyon.
2018. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
32%
#2 Mi volt az a súlyos válsághelyzet, amire hivatkoztál, ha ennyire vígan csináltad végig a saját terhességmegszakításodat?
2018. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
47%

13-as!


2-es vagyok. Semmilyen súlyos válsághelyzetet nem említek a kommentemben. Nem volt súlyos válsághelyzet, egy döntést hoztam, ennyi. Több, mint 10 év távlatából mondhatom: most is ugyanúgy döntenék.

2018. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
33%
Én sírtam!
2018. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
84%
én megfigyelőként voltam jelen a műtéten, de a betegek mind normálisan ébredtek, nem volt probléma
2018. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
30%
13-as vagyok: Ma, Magyarországon abortuszt akkor végeznek, ha az anya súlyos válsághelyzetre hivatkozik (97 %-ban). Ha beteg volt a magzat, vagy megerőszakoltak, én kérek elnézést.
2018. jan. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
59%

Aha kedves utolsó, csak hogy a súlyos válsághelyzet millió es egy okot foglal magában, valakinek az a válsághelyzet, hogy nincs megfelelő anyagi háttere, másnak az hogy egyetemista és nem akar gyereket, megint másnak meg az hogy nem fér bele az eletebe egy nem kívánt gyerek!! Az eg világon mindenre ra lehet fogni, hogy válsághelyzet, nem kell ra semmilyen speciális ok, hogy elvégezzék az abot és nem utolsó sorban senki semmi köze, hogy ki miért megy abortuszra! Úgyhogy el vagy tájolva, ha te azt hiszed hogy bárkit is kérdőre nem vonhatsz, hogy miért megy vagy ment abra.. Az abortusznak egyetlen fontos feltétele van az pedig, hogy melyik esetben hanyadik hetig lehet elvetetni. Az pedig a legkevésbé sem lényeges és persze senkire sem tartozik, h miért is történik meg az az abortusz!

Bírom az ilyen kotnyeleseket, akik mindenbe beleutik az orrukat, amihez egyébként semmi közük.

2018. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
27%
Látom, ráléptem a tyúkszemedre. Felvilágosítanálak, hogy ha valaki nyíltan vállalja a véleményét, az ne csodálkozzon, ha nem mindenkinek tetszik, esetleg belekötnek, netán ellenvéleményt mondanak. Engem nyugodtan megkérdezhet bárki, amikor csak véleményt nyilvánítok, hogy miért gondolkodom úgy, ahogy: Nagyon szívesen leírom.
2018. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
35%

Egyem a szíved,ketteske..

Az egy dolog, hogy megkönnyebbültél,de menj a fenébe a csokis menzás piskótáddal..

Egy dolog abortuszra menni,de ne legyél már így elájulva magadtól,hogy szabályosan élményként írod le azt!

Javaslom, legközelebb tolj be egy sütit a védekezés nélküli d*gás helyett...

2018. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!