Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után milyen volt az...

Abortusz után milyen volt az ébredés? Mit csináltatok utána?

Figyelt kérdés
Igazából minden érdekel róla, nemsokára enis megyek és egy kicsit tartok tőle, mert még sosem volt műtétem
2018. jan. 15. 16:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
31%
Csak azt nem értem, hogy akinek ekkora fóbiája van a szüléstől és a gyerekvállalástól, az miért nem gondolkodik előre, felelősen és tesz azért, hogy mindez ne következzen be. Értem én, hogy van aki csak a pillanatnak él, én például igyekszem azt is nézni, hogy fogy a nemzet, ezt a sok idős embert ki fogja eltartani? Igenis van az abortusznak hosszútávú, káros hatása. Sokan megbánják később, arról nem is beszélve és én még senki olyannal nem találkoztam, aki szívesen ment el gyereket elvetetni. Azt gondolom, ha már elindult egy élet, akkor az ő jogát ugyanúgy tiszteletben tartom, mint azt, hogy nekem esetleg kényelmetlenséget okoz, hiszen mindannyian voltunk magzati állapotban. Nagyon sokan egyetem mellett is vállalnak babát és még annál is több szegénysorból származó, tehetséges és értékes embert ismerek, akikért kár lett volna. Én azt nem tagadom, hogy nem két fillér a gyereknevelés és igen, fárasztó, de a mosolya, a szeretete, a ragaszkodása, de még a toporzékolása is minden perc belefektetett energiát megér. És igen, van akiből "kiesik" a gyerek, más meg szenved hosszú órákat, ez ilyen.
2018. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Klaudia199707 válasza:
100%
Bemesz, este felteszik a tagitot, na az faj. Mas nem. Ejfel utan nem ehetsz, nem ihatsz, masnap 11 fele lemesz a "tett szinhelyere), felfekszel, bekotuk az infuziot es 3 masodpercen belul ugy elalszol mint akit agyonutnek. Nem leszel almos, hirtelen paff, filmszakadas, aztan ebredezo. En mar csak a korteremben emlekszem arra, hogy megfordulok az agyban, aztan felebredtem ugy fel 12 fele. A mehed ures, ezt erezni is, labaid kozt egy jo nagy darab vatta. 2 ora utan mar ihatsz, enni utana egybol ettem. Fizikailag nem megterhelo, szemely szerint utana mar dolgoztam. Lelkileg inkabb.
2018. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!