Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után mennyire kockáza...

Abortusz után mennyire kockázatos elmenni síelni, vagy egyáltalán utazni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos abortuszra kell mennem, azonban a beavatkozás után 9 nappal utaznánk el egy baráti társasággal síelni. Az út 520 km, 4 és fél/5 óra alatt ott lennénk (autóval mennénk). 8 napot maradnánk.


Szerintetek ez vállalható valamennyire, vagy ne kockáztassak?

Egy ilyen beavatkozás után meddig pihentetek, feküdtetek?

Nyilván nem lennék a pályákon egész nap, meg jönnek olyanok is, akik egyáltalán nem síelnek, szóval lenne társaságom. De azért meg nem akarok elmenni, hogy semmi erőm ne legyen és a szobában legyek a nap nagyobb részében.


2018. jan. 29. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan èlheted tovàbb az életedet, ez nem egy nagy műtét
2018. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem korainak tűnik a 9 nap pihi,de ez nyilván erősen egyénfüggő.
2018. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kérdezd meg az orvosodat, de igazán nem tünik problémásnak - feltéve, hogy adott esetben ott is tudsz orvost keríteni, ha netán mégis valami adódna.
2018. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Legyen nálad betet, mert lehet vérezni fogsz. Egyébként ha addig nem leszel lázas stb akkor nagy valószínűséggel utána se lesz semmi baj.
2018. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan mehetsz. Én másnap már dolgoztam .
2018. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem mindenképp az orvosodat kérdezd meg és aszerint cselekedj. Úgy ne menj el, hogy nem kérdezted meg vagy ha ő sem tanácsolja. De szerintem mehetsz, ez nem egy nap műtét, ami után napokig pihenni kéne vagy bármi.


Kedves 29%-os te pedig tedd már meg csak egyszer, hogy a kérdésre válaszolsz.

De csak hogy tisztán láss: A kérdezőnek NEM volt semmilyen gyereke, volt egy pár hetes fejletlen embriója, ami fájdalmat sem érzett. És NEM ölt meg senki senkit. Most hogy ezt tisztáztuk, jelentem a hszedet, azon oknál fogva, hogy marhára nem a kérdésre ad választ + olyan dolgokat állítasz, amik nem igazak. Menj és hazudj mashol.

Tudod aki semmiképp nem akarja megtartani bizonyos okoknál fog azt a terhességet, az épp hogy felszabadul és megkonnyebul a műtét után. Ezt nem egy abortuszon átesett nő mondta, hanem rengeteg.

2018. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, segítséget!


29%-os, nem vagyok kíváncsi a válaszaidra.

2018. jan. 29. 18:56
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem, nem kedves barátom, a saját igaznak vélt baromságodat ne allitsd be ténynek, mert nem az!

Az még ott nem gyerek és ha fejreallsz bizony akkor sem lesz egy embrió egyenlő és előrébbvaló, mint egy már megszületett, érző gyerek/felnőtt.

Most komolyan arra hivatkozol, hogy a terhes nők is babának nevezik?:D Te ezzel akarod alátámasztani a butaságokat, amit összehordtal? Sokan pedig sejtcsomónak hívják, hisz annyi hetesen mikor az abot végzik, az bizonyos biológiailag tekintve is csak egy sejtcsomó. Most ez kéne az erv legyen?

Mindenki gondoljon, amit akar, de annyi szivesseget megtehetnének a tisztelt magzatvédők, hogy nem ugatnak oda minden kérdéshez, amivel nem értenek egyet, kulturálatlan, primitív stílusban, nem mellesleg a kérdésre való normális válaszadás nélkül..

2018. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Láthatóan 29%-os kicsit sem vagy tisztában, hogy milyen célt szolgál ez az oldal.

Segítek megérteni: először is azon alapszik, hogy a kommentelők a KÉRDÉSRE VÁLASZOLNAK.

Ez nem egy véleményt kifejtő oldal, nyilván azt is meg lehet tenni, NORMÁLIS hangnemben és normális módon. Te ezekből egyikre sem vagy/voltál képes.


És akkor hadd idézzem neked az egyik alapvető szabályt:

“Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszban, aminek nincs köze a kérdéshez!”


Képes vagy értelmezni ezt a nehány sort? Na akkor tedd meg azt a szivesseget, hogy elmész oda, ahol érdekel valakit a kérdésre nem válaszoló fröcsögésed. Köszönjük mindenki nevében.

2018. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
En elmennek. Ha addig nem jon kozbe semmilyen problema. De azert legy ovatos!
2018. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!