Betoltott 11. heten keso elkezdeni az abortuszt intezeset ugye?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 16:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
56%
ha sikerül jó dokit kifognod, némi kenőpénzét, haver védőnőkkel megoldható a visszadátumozás... de akkor indulj most!
2018. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó ugye tudod hogy ez büntethető, ahogyan a felbujtás is?Ip cím alapján kb egy perc alatt megtudhatjuk a neved és fel is jelenthetünk:_D
2018. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%

1.5 év alatt nem tudott vele megbarátkozni, hogy apa lehet: nem fogja magát meggondolni.

De ha igen: mit fog gondolni rólad, hogy első füttyre képes vagy kikapartatni a gyerekét?

Vagy röhögve bevallod, hogy el se akartad vetetni, direkt húzod az időt. Az se lesz rád nézve előnyösebb.

Ha akarod a gyereket, akkor csapj az asztalra, hogy márpedig te megtartod. Ő választhat, hogy akar titeket, vagy fizet gyerektartást.

2018. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%

"Ip cím alapján kb egy perc alatt megtudhatjuk a neved" -azért nem kell blődségeket állítani... nem egy perc, de egy év alatt se tudod meg, mert ahhoz bírói felhatalmazás kell... az a hozzászólás meg messze van a felbújtástól, mint Makó Jeruzsálemtől... arról nem is szólva, hogy a magzatelhajtásnak NINCS felbujtási alakzata Btk-ban...

Apró nüanszok...

Kérdező, Magyarországon valószínűleg tényleg késő az említett időpont.

2018. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó, te állítasz blődésgeket:-) Kizárásos alapon, ha egy perc alatt meg lehet tudni az ip címet, nem gondolod hogy van némi közünk a rendőrséghez?:-)
2018. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
40%
"De ha igen: mit fog gondolni rólad, hogy első füttyre képes vagy kikapartatni a gyerekét?" - azt, hogy egy normális értékrendű nő, akinek a társa fontosabb egy embriónál??? (én azt godolnám ilyen esetben)
2018. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
76%

#25, nem, azt gondolom, hogy a "kedves" magzatvédők már a hazudozással vegyes fenyegetéstől se riadnak el a "szent céljuk" érdekében...

(az IP-címet meg nem a rendőrség tudja, hanem a szerver-üzemeltető, ott van a szerver-logban, ahányszor kattintasz valamire... és nyugodtan a hajadra kenheted korpásodás ellen...:))

2018. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
62%

26#

Másfél éve próbálkoznak. Elvileg akarja. Akkor hogy a viharba ne lenne fontos az embrió?

A probléma ilyen esetben az, hogy az abortuszt a nő nem bocsájtja meg a férfinak, ha ő akarta a gyereket, de "rákényszeríti". Szakítás lesz a vége. A legtöbb kapcsolat akkor se bírja el az abortuszt, ha mindketten akarják. Szakítás után se társ, se gyerek.

Ezért ha én meg akarom tartani a babát, akkor megtartom. A férfi vagy elfogadja ezt, vagy nem. De esélyes, hogy mindkettő megmarad. Ha nem, akkor is legalább a baba ott lesz.

Ez az én gondolatmenetem.

Tervezett, vágyott babát pedig soha nem vetetnék el. Igaz, abortuszom nem volt, se nem kívánt terhességem. Csak tervezett. De 1-2 hónap próbálkozás után is vártuk. A pozitív teszt pillanatától ugyanúgy az én gyerekem, mint a 10 éves. A 10 éves gyereket se dobom el, ha a páromnak nem tetszik, neki lehet ballagni.

Nem ítélem el azt, akinek jó oka van rá, hogy abortuszra menjen. De egy tervezett terhesség nem egy kiló alma, hogy bocs mégse kell, visszateszem.

2018. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
67%

# 22

Ezt nekem írtad kiscsillag? Jelents vazze :D :D :D

Körberöhögnek már a rendőrségen :D

2018. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
51%

"azt, hogy egy normális értékrendű nő, akinek a társa fontosabb egy embriónál??? (én azt godolnám ilyen esetben)"


Te magadtól vagy ilyen hülye vagy segítenek is?? Milyen pàr az, amelyik elküldi a nőjét abortuszra csak mert ő bepánikolt??? (És egyébként közösen akarták a gyereket)

Elmondjam? Egy szr!

2018. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!