Betoltott 11. heten keso elkezdeni az abortuszt intezeset ugye?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 16:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
38%
#30, most őszintén, kit érdekel, hogy egy olyan nőnek (vagy férfinak) mi a véleménye, akinek amúgy is fontosabb egy embrió a párjánál? Az ellenségemnek se kívánnék ilyen "társat"...
2018. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
38%
#32, nekem megvan a társam, mi egymásnak vagyunk a legfontosabbak... persze megértem, hogy vannak, akiknek be kell érni kevesebbel is... az örök x-edik hellyel... én is voltam ebben a szerencsétlen helyzetben anno...
2018. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
67%
Szomorú, hogy magadtól nem látod át ezt az egészet. Te már kifutottál az időből.
2018. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
atyavilag... na szoval este leultunk beszelni errol... kozoltem vele, hogy nekem kell ez a gyerek es hiaba vagyok szerelmes bele nemtudnam megtenni, hogy elvetessem... majd elsortuk magunkat es bocsanatot kert, hogy ilyen egyatalan az eszebe jutott. szeret engem a babat is es kellunk neki mindig. koszi a valaszokat
2018. febr. 23. 10:57
 35/38 anonim ***** válasza:
43%
Hála Istennek! Ez a para! Egyébként tervezett babánknál, mikor jött a 2 csík, még én is bepánikoltam, hiszen valami megváltozott. Anya lettem. A férjem szintén. Ez elmúlik. Ritka esetben van, aki betegesen elmerül az embriók elleni küzdelemben :)
2018. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk en nem értem az embereket.Ha nem akar gyereket akkor mi a francért nem lehet védekezni.Szegény ártatlan gyerek életét elveszi.Meg ha egyszer már gyereken gondolkoznak akkor jol át kéne gondolni meg megkéne beszélni a dolgot stb. Én személy szerint elítélem

aki abortuszon gondolkozik.Nem hogy õrülne hogy életet adhat egy gyermeknek es felnevelheti es szeretheti.

2018. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
84%
"Anya lettem. A férjem szintén." - na EZ tényleg nem semmi:)))
2018. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Mézga Krisztina ***** válasza:
89%
Na! Most fejezem be a válaszírást. Könyörgöm! Ip-cím felkutatásával fenyegetőztök? Gratulálok, ha ezért reagáltok bármire is ezen az oldalon. Jön a fekete autó éjszaka, és kinyírnak egy-két kérdezőt vagy válaszadót, mert másnak nem tetszőt mondott?!
2018. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!