Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes legyek? És milyen esemény utáni tablettákat ajánlotok? Esetleg vény nélkülit is lehet kapni?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel párommal buliztunk és szexeltünk de az óvszer lecsúszott de nem hiszem hogy utána még betette és nem is oda élvezett, nagyon kevés ideig volt bent. Eközben menstruáltam(tudom hogy undorító de sokat ittunk)az volt az első nap, reggel jött meg. Nagyon félek hogy terhes leszek, mert nem tervezem és nem is vagyok olyan helyzetben hogy ezt vállaljam. Azt olvastam hogy nagyon minimális az esélye hogy terhes legyek, főleg hogy meg is vagyok kicsit fázva és úgy hallottam hogy betegség közben nehezebb teherbe esni. Az érdekelne hogy ti ilyenkor mit tennétek? Szüleimnek nem mondhatom el és nem tudok mástól tanácsot kérni. 18/L

2018. febr. 24. 16:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%
Első gyerekem mensi 3. Napján, második az 5.napon fogant. Jó tanácsom, higy menj ügyeletre minél előbb! Abból baj nem lehet. Ha nem mész, abból igen.
2018. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
19%
Kedves kérdező! ha ennyire félsz a szüleidtől, akkor nagyon nem kellne még szexelned. Pláne ész nélkül nem kellene. Hidd el, sokkal rosszabb helyzetbe kerülhetsz ha most nem kapod össze magad, és nem szólsz anyudnak. Nem kell hogy beléd élvezzen a pasid a terhességhez ugye tudod? Sperma az előváladékban is lehet, éppen elég ahhoz hogy tizennyolc éves fejjel anyát csináljon belőled.
2018. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
33%
Az meg hülyeség hogy betegen nem eshetsz teherbe. Tudod hogy csökkenti a betegség a teherbeesés lehetőségét? Úgy hogy mikor pocsékul van az ember, nem a dugáson jár az esze- vagyis nem szexel.
2018. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, ilyent irass:

[link]

...és ezzel ráérsz hétfőn is a szakrendelőbe menni.

(nem, betegség közben általában nem könnyebb teherbe esni, ez ostobaság. Az igaz, hogy a megfázásra szedett gyógyszerek egy része csökkentheti a fogamzásgátlók hatását)

Az "erkölcsvédőkkel" meg ne foglalkozz, teljesen normális, ha valakinek 18 évesen VAN szexuális élete...

2018. febr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
29%
Azzal nincs is gond utolsó. Azzal van gond hogy tizennyolc évesen még fél a szüleitől, és fél segítséget kérni. HA pedig ennyire gyerek, meg ilyen tévhitei vannak hogy betegen nehezebben esik teherbe, nagyon nem kellne szexelnie.
2018. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%
#15, az ember nem tehet a szüleiről... bőségesen van SAJNOS olyan szülő, aki a normális felvilágosításra is képtelen, pont mert a szexről erősen középkori nézeteket vall.
2018. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
30%

"Az "erkölcsvédőkkel" meg ne foglalkozz, teljesen normális, ha valakinek 18 évesen VAN szexuális élete..."

Normális lenne, ha lenne benne felelősség. Csakhogy a kérdezőnek nincs. Gyakorlatilag annyira be volt rúgva, hogy nem tudott magáról és halvány lila gőze nincs, hogy mi történt az együttlétük alatt. Még ha lett volna benne annyi, akkor nem iszik annyit, akkor tudta volna, hogy mennyire volt megbízható a védekezés, vagy sem, hogy van-e esély a terhességre vagy sem, és akkor nem kéne egy lórúgásnyi hormonnal bombáznia magát, vagy éppen nem tervezetten gyereket vállalnia.

És ez nem a szülőkön múlik, hogy egy nagykorú lány elmondja-e a dolgokat, vagy sem. Itt nem arról van szó, hogy bizonyos dolgokat nem tud megbeszélni a szüleivel, hanem hogy felelőtlen, és képtelen vállalnia a tettei következményét. És pont ezért nem való neki még a nemi élet, hiába 18 éves.

2018. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó, remélhetőleg a Kérdező ahogy nem a szüleire, úgy nem is rátok fog hallgatni a szex kapcsán...ehhez a történethez a világon semmi de semmi köze a szülőnek, szerencsére.

És nem, az egyáltalán nem rossz, ha valaki képes bulizni és elengedni magát, még akkor se, ha uram bocsá, eegyszer-kétszer többet is iszik a kelleténél, és meri élvezni is a szexet, ahelyett, hogy állandóan a "felelősség & kötelesség" kérdéskörön agyalna.

A lehetséges legegyszerűbb megoldást meg leírtam a #14-ben, bár a kérdésben leírtak szerint én nem paráznék, igen kicsinek látom a nem kívánt terhesség esélyét... (arra a minimális esélyre meg - ha mégis ekkora peche van - ott az AB)

2018. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
49%

Én is élvezem a szexet, baromira el tudom magam engedni, bár ritkán, de szoktam alkoholt is fogyasztani és többet is, de soha nem annyit, hogy ne tudjak magamról. Mert ha tudok magamról, akkor tudom, hogy mit csinálok együttlét közben. És szó se róla, hogy a felelősségen kell bárkinek is az esze járjon az együttlét alatt, nekem se azon jár, hanem nálam alap dolog, hogy ha nemi életet élek, akkor védekezem. Rendesen. És tudok magamról. Tehát valaki vagy ilyen, vagy nem. És ha nem ilyen, akkor alapból nincs felelőssége.

Persze, hallgathat rád is a kérdező, aztán ha 18 évesen terhes lesz, hát nem neked kell abortuszra menned, vagy felnevelned a kérdező gyerekét! Ugyanis az egy dolog, hogy a leírás szerint a te meglátásod szerint nem lehet terhes, de mivel a kérdező konkrétan nem tudott magáról, így a kedves párja akár bele is élvezhetett, csak nem emlékszik rá.

2018. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
44%

#19, menstruáció alatt még akkor is igen kicsi (nem lehetetlen, de igen kicsi) a terhesség bekövetkeztének esélye... gondolkodj, kérlek, a menstruációs vér ugye kifele mossa a - tételezzük fel, hogy a Kérdező emlékei ellenére mégis odakerült - hímivarsejteket, és nem befele... inkább a menstruáció utolsó napjai rizikósabbak épp ezért (amikor már kevés a vérzés) és pont nem az elsők.

Kérdező, és nem, a menstruáció alatti szexben nincs semmi undorító, teljesen köznapi dolog tartós kapcsolatban. Az orgazmus jól ellazítja a méh-izomzatot és csökkenti a görcsöt... az esetleges fejfájásról nem is beszélve:)

2018. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!