Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes legyek? És milyen esemény utáni tablettákat ajánlotok? Esetleg vény nélkülit is lehet kapni?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel párommal buliztunk és szexeltünk de az óvszer lecsúszott de nem hiszem hogy utána még betette és nem is oda élvezett, nagyon kevés ideig volt bent. Eközben menstruáltam(tudom hogy undorító de sokat ittunk)az volt az első nap, reggel jött meg. Nagyon félek hogy terhes leszek, mert nem tervezem és nem is vagyok olyan helyzetben hogy ezt vállaljam. Azt olvastam hogy nagyon minimális az esélye hogy terhes legyek, főleg hogy meg is vagyok kicsit fázva és úgy hallottam hogy betegség közben nehezebb teherbe esni. Az érdekelne hogy ti ilyenkor mit tennétek? Szüleimnek nem mondhatom el és nem tudok mástól tanácsot kérni. 18/L

2018. febr. 24. 16:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%

"menstruáció alatt még akkor is igen kicsi (nem lehetetlen, de igen kicsi)"

A lényeg nem azon van, hogy mekkora az esélye, hanem hogy az esély nem nulla. Az esélyeket növeli, hogy nem a 30 éves, hosszú évek óta beállt ciklussal rendelkező nőről beszélünk, hanem egy fiatal lányról, akinek még nincs hosszú évek óta beállt ciklusa, még felléphet benne zavar, lehet rendszertelen a korából kifolyólag, tehát miről is beszélünk? És nem egy nőtől olvastam itt az oldalon, hogy menzesz idején jött össze a baba. Arról nem beszélve, hogy ha netán mégis baba, valószínűleg egy 30 éves felnőtt nőnél kisebb gondot jelent, mint egy 18 évesnél. Akinek feltételezem se munkahelye, se jövedelme, az esemény utáni több ezer forint, az abortusz tízezrek, egy baba felnevelése meg még ettől is sokkal több. Tehát nem lehetetlen? És most te vagy a jós, aki megmondja, hogy vajon a kérdezőnél hogy volt?

2018. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, EZT írtam: "A lehetséges legegyszerűbb megoldást meg leírtam a #14-ben, bár a kérdésben leírtak szerint én nem paráznék, igen kicsinek látom a nem kívánt terhesség esélyét... (arra a minimális esélyre meg - ha mégis ekkora peche van - ott az AB)"

Tudod, ez itt a "terhesség megszakítása" kérdéskör...

2018. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
60%
... és hallkan hagy említsem meg azt is, hogy ha jól látom, én egyedül válaszoltam eddig a Kérdező kérdésére, és ajánlottam megfelelő esemény utáni tablettát... ahelyett, hogy számon kérném NULLA joggal, meg a "erkölcsi" rizsát nyomnám NULLA haszonnal... attól ugyanis tényleg nem csökken a Kérdező esélye a teherbe esésre semennyivel sem.
2018. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
27%
Mondtuk, hogy menjen az orvosi ügyeletre. Ennél többet nem válaszolhattuk a kérdésére, mert vény nélkülit nem lehet kapni, továbbá ajánlani sem lehet gyógyszert, ugyanis ez nem kívánságműsor, az orvos dönt, hogy mit ír fel..
2018. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd #24, ha neked ez a kiszolgáltatott, ocsmány helyzet megfelel... én spec ha 120 órást akarok, nem fogok egy 72 órással elkullogni...

Egyébként a valóság az, hogy teljes egésszében a Kérdezőék döntése - SZERENCSÉRE - hogy mit választanak, a most rohangászást és a BIZTOSAN kifizetendő 6-8 eFt-t, VAGY a később rohangászás, és fizetendő 30 eFt pár százalékos esélyét. Na ez az, amit helyettük senki más nem tud eldönteni.

2018. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2018. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!