Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Külföldön szükséges a szülői...

Külföldön szükséges a szülői beleegyezés? Megcsináltathatom máshol az abortuszt?

Figyelt kérdés

Eléggé kivagyok, mert este megcsináltam két tesztet, és most reggel is... Sajnos pozitívak lettek.

Most hazajöttem a suliból, de olyan rosszul érzem magam, hogy remeg a kezem, fáj a fejem és folyamatosan szédülök, már vettem be két gyógyszert is.


Nem szeretném, hogy bárki megtudja, viszont nem vagyok még 18 éves. Úgy olvastam, hogy ebben az esetben szükséges valamelyik szülőnek aláírnia a papírokat.

De ez külföldön is így van (pl. Ausztria)?

Ha ott végeztetném el ezt a beavatkozást, annak mi a menete?


2018. febr. 27. 10:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
26%
Hát, akkor peched van, 18 éve alatt a abrtuszhoz - mivel műtét ás korlázototan cselekvőképes KISKORÚ vagy -, kötelező szülői vagy gyámhatósági beleegyezés.
2018. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, Magyarországon 18, Romániában 16, Ausztriában 14 év a korhatár... (stb)

Úgyhogy helyesen idézted, amit beidéztél a #6-s hozzászólásodban.

2018. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
40%
... másikra pl: [link]
2018. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
31%
Romániában élek és itt is 18 év a korhatár.
2018. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
21%
Elmondtad már édesanyádnak a dolgot?
2018. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!