Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy lehet túlélni egy abortus...

Hogy lehet túlélni egy abortuszt lelkileg?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 09:10
1 2 3 4
 21/40 narancs223 ***** válasza:
44%
Mindenki más, én egy missed abortuszba majdnem belebetegedtem lelkileg.. 😞
2018. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Anyuka300 válasza:
68%
Nekem egy éve volt iker terheseg volt van már gyerekünk nem tudtuk volna rendesen ennyi gyereket el tartani összes 5 en lettek volna a mai napig nem tudok túl lépni vissza sírom minden éjjel veluk álmodom veluk kellek fekszem milyen lennénk ezt sehogy nem lehet fel dolgozni telejes mértékben meg bántam ha tudnám visdza csinálnám de nem lehet
2018. márc. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, az utolsó két kérdező egyértelműen nem akarta az abortuszt.
2018. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
*Két válaszoló, bocsánat
2018. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Anyuka300 válasza:
47%
Lelkileg telsejen ki merültem padlón vagyok azóta is és már ennek egy éve ha tehetném inkább vissza fordítanam az időt mindenkinek azt tanácsolom nagyon jól gondolja meg mert nem jatek egy életre el kell viselni ezt a fájdalmat hiányt az űrt ami ez okozta
2018. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
94%

8-as vagyok.

Szerintem az sem mindegy, hány évesen megy a nő abortuszra, esetleg családanya-e már. Én fiatalon vetettem el, nem viselt meg, ez volt a helyes döntés. Most viszont kétgyermekes anyaként nem tudnám elvetetni a gyerekeim testvérét. Tudom, furcsa, mert az a legelső magzat is valahol a gyerekeim testvére lett volna. Mégis azt teljesen külön tudom kezelni. Ha az a magzat megszületett volna, most nem a férjem lenne a férjem és nem ezek a gyerekeim lennének a gyerekeim. Hülyeség az egész gondolatmenet, tudom, mégis ezeket a csodákat nem adnám semmi pénzért. Az én időszámításom a férjemmel és a gyerekeimmel kezdődik. Ami előtte volt, az nem számít. Viszont ha most ebben az "időszámításban" becsúszna egy baba, őt nem vetetném el, mindenáron felnevelnénk.

2018. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Sajnálom a missed abot. Sajnos nekem is volt 1 missed és 2 normál vetélésem. A missed már 10 hetes volt, és nem megy ki a fejembol h milyen lenne. De talán már jobb is úgy.
2018. márc. 2. 15:08
 28/40 Nereida3 ***** válasza:
67%
Nekem is volt missed ab-m. Kineziológus segített elengedni. Azóta született egy gyönyörű lányom, aki elfeledtedte velem az akkori nehézségeket.
2018. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
0%

A válasz mindenki lelkében ott van,mindössze 6 hangból, két szóból áll. Az emberek azonban intelligens lények és mindent meg tudnak magyarázni/indokolni és annak fordítottját is.Ahogyan ez az itt adott válaszokból is kitűnik.

Tehát a döntés, mivel szabad akarattal rendelkezel, egyedül a tied...!

2018. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen, hisz tudom hogy jól döntöttem és az volt az egyetlen járható út. Nen misztifikaltam túl azzal, hogy most hány éves lenne, mi lenne, hogy lenne, meg semmiféle “belső hangok” nem voltak. Nem vágytam gyerekre kicsit sem, ahogy most sem, ennek megfelelően cselekedtem. Ha akkor másképp döntök, nem tartanék ott, ahol most.

Ez nem intelligencia függvénye, hogy meg tudom-e magyarázni. A jó döntésen nincs mit magyarázni és indokolni!

2018. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!