Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy lehet túlélni egy abortus...

Hogy lehet túlélni egy abortuszt lelkileg?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 09:10
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
0%

Én arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan estetek teherbe? Miért nem akkor hoztatok jó döntést előtte és használtatok jó fogamzásgátlót?

Nem lett volna egyszerűbb előre gondolkodni, mint utólag hozni egy "jó, helyes, megfelelő" döntést, aminek már valóban súlya van?

2018. márc. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Engem pedig csak az érdekelne, hogy neked ehhez mégis, egész pontosan mi közöd is van utolsó?! Szeretem mikor egyesek azt hiszik, nekik jogukban áll más életében és méhében turkálni.

Én speciel gyógyszer szedése mellett lettem terhes, a gyerekeket pedig a mai napig nem bírom. Nem volt kérdés mit teszek és nem bántam meg egy percig sem. Igen is jó, helyes, megfelelő döntést hoztam, hiába nehéz ezt egyeseknek felfogni.

2018. márc. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanùgy érzek mint Anyuka300. Bárcsak visszacsinálhatnám.
2018. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Nem kell mások döntéseit elítélni!
2018. márc. 5. 12:35
 35/40 A kérdező kommentje:

Én is fogamzásgátlót szedtem...aztán úgy is maradtam. A nődoki azt mondta h nagyon vékony volt a méhnyàlkahàrtyàm, és a gyógyszer normál vastagságúra van kitalálva. Így olyan volt a tabletta, mintha nem is szedtem volna semmit, ellenben egészséges lett volna a méhem.


Ja, és menj ki àsd elő a téglàkat és köveket...

2018. márc. 5. 12:39
 36/40 anonim ***** válasza:
19%

Sosem fogod elfelejteni, az érzés örökre veled marad.

De tovább kell lépni, élni kell az életet és később jöhetnek még gyerekek, akik elviselhetőbbé teszik a terhet.

Minél kevesebbet gondolsz rá, annál elviselhetőbb. Kösd le magad és a figyelmedet mással, lehetőleg olyasmivel ami érdekel, amit szeretsz.

2018. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez marhára nem igaz, hogy sosem fogja elfelejteni meg örökre vele marad az “érzés”!! Nekem soha nem jut eszembe, nem szoktam a jó döntéseimen agyalni és kötve hiszem h én vagyok az egyetlen ilyen ember..!

Ha egyszer valaki nem akarja azt a terhességet és kétség nem fér hozza h abortuszra akar menni, akkor az nagyon ritkán szokta megbánni és rágódni utána évekig...

2018. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
37-es Akkor valószínűleg ez egyén és helyzet függő. Nekem egy percig sem volt lelki problémám emiatt, de az exem 20 év után is emlegeti olykor.
2018. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a pasik könnyen ítélkeznek, meg nyomasztják a nőket hogy miért nem szült. de ha megszülte volna, akkor apucik kilencven százalékban csesznek a gyerekkel törődni, vagy bármiben is segíteni. Sokszor már azért is hálásnak KELLENE lenni hogy nagy mártírososkodással kiköhögik a gyerektartást. Akkor is ha ők erősködtek hogy kell a gyerek.


Szóval az abortusz sokszor a legjobb döntés amivel nem csesznek el HÁROM életet.

2018. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Ti idióta kis abortusz-ellenző, megrögzött, másokat elítélő erkölcs csőszök! Megnéznélek titeket, TI VAJON HOGYAN cselekednétek, ha egy részeg, csöves, kisebbségi az éjszaka közepén (ne adja Isten!) megerőszakolna titeket és teherbe is ejtene, vajon akkor is ennyire könnyedén beszélnétek és akkor is mindenáron megtartanátok?


Megsúgom mit tennétek: sírva rohannátok abortuszra!!!!


Előbb gondolkozzatok, azt utána ítélkezzetek......

2019. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!