Mennyibe kerül most egy abortusz? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
kerekítve 39.000 ft.
2018. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
30 ezer körül. Nincs személyes tapasztalatom, de a google a barátunk. Rászorultság, anyagi problémák esetén részben vagy teljesen elengedhetik az árát.
2018. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Elsőnek van igaza, a teljes ár kerekítve 39 ezer forint. Pontosan, ha jól emlékszem, 38789. Vagy valami ilyesmi.

Személyes tapasztalatom nincs.

2018. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
A személyes tapasztalatot az árra vagy az abortusz egészére érted? Nekem régebben volt, az árát mások jobban tudják, de tapasztalatom van,azt szívesen megosztom.
2018. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
17%
Borzasztó :(
2018. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sáskáné ***** válasza:
Nem volt még személyes tapasztalatom, de gondolom azt is mérlegelik,hogy személyes döntés-e az abortusz vagy valamilyen egészségügyi oka van,hogy muszáj végrehajtani. Egy közeli ismerősömnek sajnos muszáj volt megcsináltatni, mert az életét veszélyeztette.Ez azért szomorú, mert nagyon vágytak a babára és soha többet nem lehetett neki...De én is úgy tudom,hogy a többiek által megadott árak körül mozog.
2018. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 11. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!