Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tehetek valamit ha kényszeríte...

Tehetek valamit ha kényszeríteni akar?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok és idén töltöm be a 19-et. Még iskolába járok. Apukámmal élek, elmondtam neki hogy terhes vagyok. Eszébe sem jutott hogy meg akarom tartani, az első kérdése az volt hogy hány hetes vagyok és hogy meddig lehet elvetetni. Mondtam neki, hogy nem szeretném megölni az első babámat és hogy tudja milyen érzékeny vagyok, sosem tudnám túl tenni magam rajta. Azt mondta felejtsem el hogy szülök, mert idén érettségizek és nem fogom elrontani az életem. Próbáltam meggyőzni, de azt mondta ha megtartom kidob itthonról és többet ne keressem, meg hogy ne hozzak rá ekkora szégyent. Ha valóban kidobna nem tudnék kihez költözni, semmi lehetőségem nincs. A baba apja sem akarja a gyereket, nem érzi magát elég felelősségteljesmek hozzá, és velem egyidős. Szerintetek van bármi megoldás ebben a helyzetben, hogy megtarthassam a babát?
2018. márc. 6. 20:09
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak a dolgok kérdező?
2019. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!