Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Melyiket választanátok? Várni...

Melyiket választanátok? Várni a spontán vetélést, vagy egyből műtét?

Figyelt kérdés
7. hét után se szívhang, se embrió. Valahogy be kell fejezni, de nem tudom, melyik a kevésbé rossz.

2018. márc. 20. 19:25
1 2
 11/16 momoka 2002 ***** válasza:
74%

Mit mondott a doki? Nekem 10 hetesen volt 6 hetes szivhang nelkuli,gyogyszeres megszakitassal (kulfoldon) nem urultem. Aztondtak van hogy a szervezetnek eltart 2 honapig is mig eszreveszi,hogy gond van. Sajnos nem urult ki a mehem, nem csak az embri okozhat gondot, a nyalkahartya is. Szoval 1,5 honap utan masodik gyogyszer adagbpersze az sem segitett igy 3 honap kevesbe, erosebben verzes sok gorcsoles utan vegre muteti befejezes. A vegen a baba elvesztesen mar tultettem magam, marcsak a szenvedesnek akartam vegetvetni,ha tudom hogy ilyen hosszura nyulik mindjart kaparast kerek. Persze ez nem jelenti azt hogy nalad is elofordulhat,barmi is lesz, jo tanacs. 1-2 hettel a spontan vagy muteti dolog utan nezesd meg magad ultrahanggal.

7 hetes kismama :)

2018. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

A mutet a mehszaj serulhet ill ascherman kaphatsz ami kesobb meddoseget okoz.

Erdemes varni kb 8 het mire lezajlik

Keress ra termeszetes veteles csoportra a fb ill weboldalra

2018. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%
műtét
2018. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Várnék 1-2 hetet és csináltatnék kontroluh-t máshol.

(tavaly ősszel 7.héten nulla szívhang,3 embriószerü,doki be akart fektetni műtétre.Labort megcsináltattam,de nem mentem műtétre,hanem 1 hét múlva mashova uh-ra.2 embrió eltűnt,egy maradt,de kisebb volt mint egy héttel előtte mérve.De vokt szívhangja.Lassan megszületik a kislányunk.Ha akkor hagyom magam akkor ő most nem rúgná szét épp az oldalam.Már több mint 2 kg és minden vizsgálat szerint egészséges)

Várj még,csinaljanak labort,másik uh-t.

2018. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt mindkettom. A 8 hetes pici nem fejlidott koranak megfelelően,majd megallt a szive. Vegul beindult a veteles, a műtétet valasztottam. Az 5 hetes petezsakom viszont tavozott magatol. Kontroll uh itt is fontos, mert ha maradt bent vmi mutet kell !Ha par napon belul nem indul be, akkor mutetet javaslom en is.
2018. ápr. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 10 nap alatt nem indult be, orvos is jobbnak látta így, mert gyulladást okozhat a szervezetben, így műtét lett a vége.
2018. ápr. 1. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!