Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben az esetben be kellene...

Ebben az esetben be kellene avatnom az anyámat a döntésembe? Hogyan?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, viszont a jelenlegi helyzetem nem teszi lehetővé azt, hogy most gyereket szüljek... 18 elmúltam, szóval nem lenne muszáj elmondanom az anyámnak, de mindig őszinte voltam vele, jó a kapcsolatunk.


Viszont nem tudott arról, hogy én most közelebbi viszonyban lennék bárkivel, ráadásul ismeri is az illetőt és nem rajong érte túlzottan... Félek, hogyha megtudna mindent, nagyon kiakadna, esetleg még a sráccal is beszélne. De közben meg ez egy elég nagy dolog az életemben, és ő minden apróságról tudott eddig is.

Csak tudom azt, hogy az első kérdései között lenne az, hogy mégis kitől... És arra meg mondjam azt, hogy "nem tudom"? Hazudni sem akarok neki...


2018. ápr. 23. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
szerintem mondd el, mert a titkolózás nem tesz jót a kapcsolatotoknak. És úgyis látni fogja rajtad, ha jó a viszonyotok, hogy valami gyötör.
2018. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem tudja kivel vagy együtt, akkor nem is tud minden apró-cseprő dolgodról.

Ezt egy életen át kell titkolnod előtte, ha nem mondod el neki. Szerintem ez alapján döntsd el, hogy elmondod vagy sem, ne az alapján, hogy le fog cseszni vagy sem, mert nem kedveli a fiút.

2018. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Bírom az ilyen kérdéseket, hogy "jó a kapcsolatunk, de félek elmondani, hogy..."

Akkor nem jó a kapcsolat, mert belül tudod, hogy negatívan jöhetsz ki a dologból, hogy nem segíteni fog (max. szájhúzva), hanem ítélkezni.


Én elmondtam anyámnak, de ő nem ítélkezett, hanem mellettem volt, fel sem merült, hogy ne mondjam el. Ha felmerült volna benne, akkor nem mondtam volna el, mert tudtam volna, hogy csak agymosásra számíthatok. Akkor eltitkoltam volna és azóta se tudná.


Ezt neked kell tudnod. Én a helyedben nem mondanám el. De te csinálj, amit akarsz.

2018. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hallgass a megérzésedre.Eleve szeretnéd elmondani neki, miért is ne tennéd?Megkérdezi kitől van megmondod, szerintem attól jobban falnak menne, ha azt mondanád azt se tudod kitől estél teherbe.Legalábbis én azon jobban fent akadnék..Ha olyan jó a viszonyotok arra is megkérheted, hogy bár tudod hogy utálja a pasit ne beszéljen vele, te már döntöttél és vállalod a felelősséget.
2018. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell nekj elmomdani. Max ha nagyon akarod, akkor utolag
2018. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Pedig eddig is lapítottál. Ha nagyon nem jönnek ki, előbb-utóbb úgyis választanod kell köztük - nem viselhetsz két álarcot.
2018. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, ez kizárólag a te döntésed... ha úgy érzed, hogy elfogadná/segítene/támogatna, akkor érdemes megbeszélni vele, ha viszont csak kötekedne, akkor tök felesleges.

A szexuális életedhez meg végképp semmi köze.

2018. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!