Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy dolgozzam fel az abortusz...

Hogy dolgozzam fel az abortuszomat? Szakítsak meg minden kapcsolatot a "barátommal"?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk kétszer védekezés nélkül, de vettem be esemény utánit. Mégis terhes lettem...


A körülmények jelenleg nem alkalmasak arra, hogy én most anyuka legyek, éveken át egy gyerekkel foglalkozzak és később is neki rendeljem alá magam. Fejben nagyon jól tudom, hogy sajnos más választásom nincsen.

De mégis ott van az, hogy milyen lenne, ha megtartanám, stb... Ami nehezíti a helyzetet, hogy a legjobb barátnőmnek van egy másfél éves kislánya, és rengeteget vagyok vele. Félek, hogy ezek után mindig ez jutna eszembe, ha vigyázok rá, vagy elviszem magammal valahová.


A másik, hogy akitől terhes lettem, azzal napi kapcsolatban vagyok. Minden nap látom, beszélnünk kell egymással és így félek, hogy nem tudnék továbblépni. Nem vagyunk kimondottan együtt, de évek óta fontos része az életemnek. Félek, hogy így nem fogok tudni továbblépni, pedig tudom, hogy ez a helyzet így nem jó.


2018. máj. 7. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%

De, van értelme a kérdésének.


Ha van erre lehetőséged, a kapcsolatot szakítsd meg ezzel a férfival, ha pedig nincs, akkor minimalizáld a nagyon szükséges szintre az érintkezést. "Romantikus" kapcsolat a továbbiakban semmi szín alatt ne legyen köztetek.


Nem tudnád a gyereknek a szükséges életszínvonalat megteremteni, aki úgy fogant, hogy azért tettél ellene (esemény utáni). Önzőség és felelőtlenség lenne megtartani és hát ugye nem is akarod. Ettől nem leszel rossz ember, ettől nem kell meglévő gyerekekhez másképp állnod. Lesz majd neked is, aki akkor fog jönni, mikor jönnie kell. Ez a magzat még nem "élet", ne beszéljetek úgy róla, mint gyilkosságról. Ez nem az.


Sok erőre lesz szükséged, kívánok neked minden jót és légy óvatosabb a jövőben, hogy ilyen ne forduljon elő.

2018. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

Azt hiszem a 11-es tökéletesen leírta...


Ez nem lesz gyaloggalopp..


Nem vagyok ab. ellenes,

Ebben a helyzetben én is emelellett döntenék, viszont azt hiszem érzelmileg én jobban el tudok dolgoktól vonantkoztatni


Emiatt nem az írtam, hogy a helyedben.. A helyedben még egyszer átgondolnám ( gondolom 1000x megtetted)


Szerintem neked ehhez segítseg kell, ami nem a gyakori..

Olyan segítség, aki egy pöttyettöbbet ért ehhez, és a gyászfolyamatokhoz..

Ne hanyagold el, mert megbánod...


Kitartás


33 hkm

2018. máj. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9%
11-es Ha nem el a magzat akkor mit csinal? Mitol el valami es mitol nem? Erdekes meg egy novenyre is azt mondjak hogy el pedig neki a szive se dobog. Tehat mitol tekintunk valamit elonek?
2018. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!