Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon estem át februárban...

Abortuszon estem át februárban . Azóta ketszer volt már menzeszem de 5 nap eltéréssel . És most még ebben a honapban nem jott meg de már gorcsol a hasam ez ennek a jele?

Figyelt kérdés
Mielott bárki is irna a hulyeségeket három gyerekem van és azért vettettem el. A védőnő azt válaszolta hogy valoszinu hog felborult a hormonrendszerem és késni fog megint 5 6 napot .
2018. máj. 10. 10:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom megint nem védekeztél, ha ennyire félsz a terhességtől. Igaz? Ha pedig nem védekeztél, akkor nyilván előfordulhat terhesség. De ezt 3 gyerek és 1 abortusz után azért igazán sikerülhetne végre felfogni.

Dugás megfelelő védekezés nélkül --> terhesség.


Valóban ennyire bonyolult?

2018. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha spiralt tetetsz fel akkor hormonosat. A nem hormonos mellett lettem most terhes
2018. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!