Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek ahogy a könyvekben...

Mindenkinek ahogy a könyvekben/interneten írja vagy eltéréssel volt ovulaciója?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekel hogy kinek hogy,kinek mikor!?
2018. márc. 20. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy héttel később, mint középidő. 😊
2018. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és kinek hány napig tart kb?
2018. márc. 20. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
28-29 napos ciklusnál a 20. napon.
2018. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs napokig olyan nyákom stb..

2 nappal előtte magasabb a libidóm, érzem a szúrást amikor megreped, akörül pár óráig vagyok kifejezetten nedves..


24 napos ciklusnál a 9-10. Napon szokott lenni... Tehát nem középidő, hanem mielőtt megjön 14 nappal azelőtt.. Eltartott egy ideig míg elkezdtem figyelni magam..eleinte gond volt a ciklushosszommal, nem mindig egyforma volt...

( 9. Napon voltunk együtt amikr 10. Napon volt ovum, és megfogant a kislanyunk..

Egyébként UH- alapján is nagyonpbb 3-4 nappal)

2018. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. babámnál 11. ciklusnapon volt ovum. Nem igazán értettem, mivel 28-29 napos volt a ciklusom. Ovuteszteltem, azonnal pozitív lett. Ez volt az első ovutesztes ciklus úgyhogy a korábbiakról nem tudok nyilatkozni, de nyák, ilyesmi általában normális időben volt, 14-15. ciklusnapon.

2. babámnál 30-32 napos volt a ciklusom és 18. ciklusnapon fogant. Előtte ovuteszteltem 2 ciklust, mindig így volt, 2 héttel ovu után jött meg a menzeszem csak 16. vagy 18. ciklusnap is előfordult.

2. babám után már nincs több ovuteszt de nyák stb alapján össze vissza, ma jött meg és szerintem peteérésem se volt. És ez nem az első ilyen ciklus a kicsi születése óta. (luteális fázisos kegyetlen székrekedés szokott elmaradni és nyák sem volt, vagy mindez megvan, vagy egyik se, ebből gondolom..)

2018. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A folyós nyák megszűnt már mire peteérésem lett :) 8 nappal később volt, mint középidő, pedig 30 napos ciklusaim voltak.
2018. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!