Abortuszt szeretnék, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni nekem abban, hogy abortusz előtt hová kell mennem?

Ha jól tudom, akkor nőgyógyászhoz, és neki mit mondok? Hogy azért jöttem mert elszeretném vetetni a babámat? Vagy hogy megy ez?

Rosszindulatú kommentekre nem fogok reagálni. Igen, átgondoltam.

19/L


2018. jún. 13. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

elmész, megállapítja a terhességet, és utna valamilyen formában MEG KELL KÉRDEZNIE, hopgy meg akarod-e tartani. Akár így egyenesen, akár pl "örülünk neki?", vagy bárhogy, de rá kell kérdeznie.

Ha mondod, hogy nem, nem örülsz, nem szeretnéd, elmondja a tudnivalókat (védőnőhöz irányít, aki majd a családsegítőbe, vagy hova -nem tudom pontosan)

2018. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
szia, nögyógyhoz kell menni, mond h elszakadt az óvszer, és úgy gondolod terhes vagy. szeretned elvetetni.esetleg ultrahanggal megnézi. akkor mondd h neked ne mutassa meg.utana elküld egy helyre ilyen csaladsegitő kb. akivel el kell beszelgetni, próbál majd rábeszelni tartsd meg, intezetbe is adhatod. miutan beszeltetek, vissza kell menni rá egy hetre vagy nem tudom mennyire, és meg kell mondanod, h h döntöttel.utana adnak csekket, amit be kell fizetned, és adnak műtetre időpontot. ennyi.elözö este kell befeküdni, legalabbs kb 17 eve igy volt, feltesznek vmi pálcát, de nem fáj. másnap délelött megcsinaljak a mütetet. utana kisérővel hazamehetsz. ennyi kb.
2018. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

1. nőgyógyász - szívhang, élő terhességről kapsz leletet

2. azzal saját körzeti védőnőd, ÉS CSVSZ védőnő, aki elbeszéglet veled

3. három nap múltán ismét CSVSZ, ha még mindig el akarod vetetni, akkor megkapod a csekket

4. felhívod a kórházat, és az iőpontra a már befizetett csekkel mész be


Ennyi.

2018. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Családsegítőnek KÖZE NINCS az abortuszhoz, de mindegy...
2018. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Szívhang ----- ultrahang akart lenni :D
2018. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2018. jún. 13. 15:24
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Én már a műtétre várok, nekem eddig ez volt a menete: Elmentem nőgyógyászhoz, mondtam, hogy pozitív lett a teszt és nem tartom meg. Megvizsgált, ezután mentem ultrahangra,ahol hüvelyi uh-t csináltak és megállapították az élő terhességet. Utána CSNT-re mentem, ott kaptam meg a beutalót laborba, EKG-ra, védőnőhöz és kaptam receptet antibiotikumra, amit műtét előtt 3 nappal kell szedbi. Egyenlőre itt tartok. Remélem tudtam segíteni. Kitartás!
2018. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
55%

Ma vagyok túl rajta!


Előttem máe páran leirták szépen.

Nálunk a védőnő nem erőlködött,hogy rábeszéljen mert látta hogy határozott voltam.


Ha gondolod irj privit!

2018. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
#4-es én pont holnap megyek a csaladsegitobe vedonovel valo kotelezo beszelgetesre. Amugy nekem elotte csntre is kellett mennem, ahol csak beutalokat kaptam meg. Szoval tokeletes katyvasz. De mindig azt kell alapul venni, amit a nogyogyasz mond, neki tudnia kell, h az adott varosban mikor es hova kell menni.
2018. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Mindegy, mi még CSVSZ-t tanultunk :D
2018. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!